Pogawędki IX
Hmm, ja bym zawsze znalazl powod, nie wytrzymalbym na stockowym systemie, na Androidzie po tygodniu wgralem nowy system i kernel Smile Wlasnie w Androidzie podobaja mi sie niesamowite mozliwosci modyfikacji i personalizacji systemu, w WP tego by mi brakowalo...
A co myślicie o HTC ONE X ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Jedem z najlepszycj telefonow na rynku? Wink

Mnie osobiscie nie podoba sie interfejs, nowy Sense UI jest zupelnie inny niz poprzednie wersje, wg mnie nie jest ladny
Wszystko rzecz gustu. Mi się podoba.
kamil10506 napisał(a):Z ciekawości panowie - ile Wam baterie trzymają w Waszych zabawkach?


Nokia 500 , Symbian Belle - 5 dni od dechy do dechy. Wink

Na pokładzie z Androidem nie ma szans by tyle trzymała.
vlchd napisał(a):Z ciekawości panowie - ile Wam baterie trzymają w Waszych zabawkach?

14 dni- Samsung GT-C3530
...
Nasz kolega Jarek potrzebuje pomocy!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może Wy możecie pomóc?
Online Armor Premium + Kingsoft PC Doctor Lite + Bitdefender TrafficLight
takie zużycie zasobów to ja rozumiemGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie: czy w Microsoft Office 2010 można uwzględnić Tytuł(ze stylu) w spisie treści? Z tego co widzę, to automatyczny spis treści dotyczy jedynie stylu nagłówków: Nagłówek 1, Nagłówek 2 i Nagłówek 3. Trochę może mi zająć przeformatowanie wszystkich części dokumentu :/ Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby załączenie Tytułów do spisu, ale nie wiem jak. Czy ktoś spotkał się już z takim przypadkiem?

EDIT: Póki co problem rozwiązałem na zasadzie usunięcia całego spisu i wstawienia nowego z opcjami czterech poziomów: Nagłówki 1-4, ale gdyby ktoś miał pomysł na wstawienie tytułu to proszę o informacje.
SpyShelter Firewall
Automatyczny spis treści:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Dziękuję preter SmileJuż patrzę na czym stoję.
SpyShelter Firewall
Czy wiadomo już na którym kanale będą transmisje z meczów Euro 2012?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
TVP ma podobno prawa do nadawania.
dzięki
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
...
Nastąpiła mała zmiana planów i odwiedzę ziemię ojczystą w czerwcu Grin
Panowie, jak znaleźć zawodników z walki wieczoru gali MMA, która była emitowana na kanale Extreme Sports w czwartek 26 kwietnia 2012 ok północy? Nie radzę sobie, a walka była świetna i chciałbym ją zobaczyć jeszcze raz.

EDIT: jeden z zawodników to Ben Henderson, a drugi?
SpyShelter Firewall
nikitagorbaczow napisał(a):Panowie, jak znaleźć zawodników z walki wieczoru gali MMA, która była emitowana na kanale Extreme Sports w czwartek 26 kwietnia 2012 ok północy? Nie radzę sobie, a walka była świetna i chciałbym ją zobaczyć jeszcze raz.

EDIT: jeden z zawodników to Ben Henderson, a drugi?

Czyżby Frankie Edgar?
Snajpi napisał(a):Czyżby Frankie Edgar?

Sprawdziłem, ale nie - niestety to nie Edgar. Ale też był to biały zawodnik, dobrze walczył technicznie w parterze.

EDIT: No nic, bo patrząc na Hendersona na wiki, widać że stoczył w tym roku tylko jedną walkę. Możliwe, że była to jakaś powtórka. W każdym razie dzięki Wink
SpyShelter Firewall
UWAGA UWAGA!
Czego to jest symbol, bo nie mam bladego pojęcia!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 49 gości