Pogawędki IX
Wiem już dlaczego laptop został stracony. Logo z Windows VistaCool.
Lubię czytać stare książki komputerowe... ogarnia mnie sentymentalizm.
Eugeniusz napisał(a):Lubię czytać stare książki komputerowe... ogarnia mnie sentymentalizm.
Co ty nie powiesz;] , ja trzymam niezłą kupkęjeszcze pełno czasopism, cd action, pc world com...,chip przed 2000 nowsze na kosz poszły;]
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Kurczę widzieliście kiedyś coś takiego? Wczoraj zajrzałem do SPAM w moim Gmailu i zobaczyłem takie coś:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po otwarciu wiadomości i wybraniu opcji "Pokaż szczegóły" okazało się, że wiadomość nie ma nadawcy ani odbiorcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pierwszy raz takie coś widzę:crazy:
Z rozwijanej listy daj pokaż źródło (albo oryginalną treść, jakoś tak to nazwali), tam na 100% będzie info o nadawcy.
ja mam cale pudło po tv 40 czasopism może bym coś też znalazł z przed roku 2000
lukasamd napisał(a):Z rozwijanej listy daj pokaż źródło (albo oryginalną treść, jakoś tak to nazwali), tam na 100% będzie info o nadawcy.

Ee tam. Już usunąłem tę wiadomość. UFO jakieś Grin
Zamiast psuć mogliby komuś oddać...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
No, Ktosiu, pakuj manatki Smile

A tak na serio, to zawsze takie incydenty będą miały miejsce, bez względu na....miejsce Tongue


Dodano: 24 paź 2011 16:28

Ech, coś narobiłem z fonem, że nie mogę wejść do recovery :/

Nie wiem, jak Waszym zdaniem, ale moim pierwiastki są prostsze od potęg Smile
Mnie to zawsze zastanawia(ło) kto i w jakim celu wymyślił np. logarytmy. Bo jak na razie moja edukacja trwa ponad 11 lat i nie spotkałem się z sensownym uzasadnieniem potrzeby istnienia logarytmów.
Chociaż nie, w NTFS czy FAT32 czas dostępu oblicza się jakoś z logarytmu naturalnego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.....................
Niech oni się w końcu ogarną a nie tak chować się po krzakach będą!
Jaki typ baterii ma Nokia 3310? Na jednej stronie jest napisane, że LI-IOn a na drugiej NIMH... a ja nie pamiętam co jest napisane w instrukcji.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ni-MH źródło pewne ponieważ leży u mnie w szafce Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Kto dostał RiccoVPN? Bo byłem przerąbanie nieogarnięty po zakończeniu zgłoszeń, a zostałem wylosowany Sad
SpyShelter Firewall
Plati napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sad

Ja tam się nie dziwię, że tak ich potraktowali. Wystarczy poobserwować większość naszych rodaków i każdy to zrozumie.
Często jest mi wstyd za Polaków w Holandii, bo zachowanie znacznej większości z nich pozostawia wiele do życzenia.
Tak dla przykładu sytuacja z marketu: grupka Polaków w brudnych ubraniach roboczych (to jeszcze mogę zrozumieć, ale nie lepiej iść do domu przebrać się i iść po zakupy?) zachowuje się nieznośnie głośno, przeklinają na pół sklepu zwracając na siebie uwagę wszystkich. Nie potrafią dogadać się z kasjerką, kiedy ta pyta, czy mają bony za butelki i do tego ich jedynym zakupem jest kilka krat piwa. Do tego podkreślanie na każdym kroku, jacy to Holendrzy głupi, nie to co oni - "yntelygenci". I tacy ludzie budują stereotypowy obraz Polaka - brudas, pijak, cham. Ja natomiast często spotykam się ze zdziwieniem ze strony Holendrów, kiedy dowiadują się że jesteśmy Polakami (mam na myśli moją rodzinę). Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy zupełnym przeciwieństwem tych, opisanych wyżej.
I na koniec filmik. Polecam obejrzeć całość, pomimo że brak polskich napisów.
[video]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/video]
Rzeczywiście patologia, na tym filmikuWall nie umieją nawet słowa po holendersku, ledwo znają angielski... a w propozycjach po prawej stronie na Youtube jeszcze gorzej. W sumie teraz już się nie dziwię że obcokrajowcy mają taką opinię o Polakach niestety.


Dodano: 25 paź 2011, o 12:57

Eru napisał(a):Ni-MH źródło pewne ponieważ leży u mnie w szafce Grin


a działa ci jeszcze telefon? W jakim jest stanie? Ile dni działa bateria?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ogarnia ktoś Konjuktiv II? Bo ja nie...Wall
ktostam napisał(a):
Plati napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sad

Ja tam się nie dziwię, że tak ich potraktowali. Wystarczy poobserwować większość naszych rodaków i każdy to zrozumie.
Często jest mi wstyd za Polaków w Holandii, bo zachowanie znacznej większości z nich pozostawia wiele do życzenia.
Tak dla przykładu sytuacja z marketu: grupka Polaków w brudnych ubraniach roboczych (to jeszcze mogę zrozumieć, ale nie lepiej iść do domu przebrać się i iść po zakupy?) zachowuje się nieznośnie głośno, przeklinają na pół sklepu zwracając na siebie uwagę wszystkich. Nie potrafią dogadać się z kasjerką, kiedy ta pyta, czy mają bony za butelki i do tego ich jedynym zakupem jest kilka krat piwa. Do tego podkreślanie na każdym kroku, jacy to Holendrzy głupi, nie to co oni - "yntelygenci". I tacy ludzie budują stereotypowy obraz Polaka - brudas, pijak, cham. Ja natomiast często spotykam się ze zdziwieniem ze strony Holendrów, kiedy dowiadują się że jesteśmy Polakami (mam na myśli moją rodzinę). Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy zupełnym przeciwieństwem tych, opisanych wyżej.
I na koniec filmik. Polecam obejrzeć całość, pomimo że brak polskich napisów.
[video]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/video]


lepiej już nic nie mówić jak się nie umie
WIN11
Ventura


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości