Pogawędki IX
Jaki jest sens porównywać słuchawki które różnią sięsolidnie.... ceną na pierwszy rzut oka. Ja od lat posiadam ep630 i są jak na razie niezniszczalne, słucham często, biegam w nich,pot,deszcz podczas biegu też się zdarzał, jak do tej pory działają świetnie. Najważniejsze aby kupować w pewnym miejscu aby nie trafić na podróbki, których jest pełno. Jak chcesz wydać ponad 100 zl na słuchawki to trzeba zadać pytanie czy nie dołożyć i nie zakupić czegoś lepszego i większego . Wszystko też zależy jaki masz "grajek", z g..wnasoku nie wyciśniesz; ]
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to są podróbki, nie? Sad
Ja bym nie ryzykował. Produkt nowy i "oryginalnie" zapakowany ale czy oryginalny.

edit: jeden z komentarzy.

"Kupiłem "SUPER SŁUCHAWKI CREATIVE EP-630 EP 630 BOX " -słuchawki okazały się jednak podróbką . Kabel nie z tego tworzywa co w oryginalnych,ponadto asymetryczny. Dźwięk daje dużo do życzenia.. Wysyłka szybka, jednak ODRADZAM !"

Z reguły u takich sprzedawców wygląda też tak że ci co się skarżą z nieudanej transakcji np z powodu oryginalności nie wystawiają takim sprzedawcomkomentarzy negatywnych bo oni mogą oddać, a bardziej straci osoba która kupowała i ma mało komentarzy niż taki "cwaniak" który ma kilka setek.

Najlepiej szukaj sklepu na allegro który daje jasną możliwość wystawiania faktur. NA takich sprzedawcach nie powinieneś się zawieść.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
O, dzięki za przytoczenie tego komentarza.
Kupię chyba EP-830. Na razie mam EP-630 i są naprawdę dobre, ale czytałem opinie i 830 sa podobno zauwazalnie lepsze.
No i dobrze, ze mam dosyc dobry plejer - Sony NWZ-453.
A może Jays a-JAYS Two:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Także miałem dylemat przy wyborze słuchawek - wiele czytałem opinii w necie itp i wybór padł właśnie na te słuchawki z właśnie tego sklepu i narzekać na produkt jak i sklep nie mogę Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Eru napisał(a):A może Jays a-JAYS Two:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Także miałem dylemat przy wyborze słuchawek - wiele czytałem opinii w necie itp i wybór padł właśnie na te słuchawki z właśnie tego sklepu i narzekać na produkt jak i sklep nie mogę Grin

Heh, wlasnie nad nimi zaczalem zastanawiac Smile
Nawet troche poczrkam i kupie Jays a-JAYS Three
kamil10506 napisał(a):Heh, wlasnie nad nimi zaczalem zastanawiacNa pclab.pl rekomenduja je, wiec moze, a raczej na pewno je kupie Nawet troche poczrkam i kupie Jays a-JAYS Three

Znajdź i przetestuj, bo to ty i twój słuch jest tutaj najważniejszy - łatwo powiedzieć, a czasami trudno wykonać.

Ja tam mam jakieś soundmagic ... ale przyjemnie grają - musiałem tylko basik podbić bo trochę mu brakowało do moich wymagań.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Ci ludzie ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ciągle jest problem. Naiwność sięgnęła zenitu. Powinni o tym wirusie mówić w wiadomościach. Może napiszemy do jakiejś stacji ? Reklama dla sgTongue
O 12:15:15 mam spotkanie z Prezesem Rady Ministrów w tej sprawie.
tragediaWall
WIN11
Ventura
No fakt. Głupi pomysłTongue
Nie mówimy nawet o tym, że głupi. Po prostu - kogo to interesuje właściwie. Ludzie mają problem przez własną głupotę. Powiedzmy sobie tak brutalnie szczerze około 80% osób korzystających z Facebooka to idioci - reszta jest świadoma.

Te 80% to niewolnicy Like It, informowania na swojej tablicy o tym, że właśnie zjedli ogórka, zamiast pomidora i innych bzdur. Reszta ma facebooka, nie wiem w jakim celu, ale korzysta z tego świadomie.
Tomasz, wiesz ze jestes wymieniony w cotygodniowym przegladzie blogow na DP? Smile
Druga i trzecia czesc jest genialna Wink
Wiem - widziałem Smile

Całość podsumowuje świetnie przedostatni akapit z 3 wpisu - niestety.

Jak się nie znasz zupełnie to usługa super, bo trochę poczarują, częściowo zrobią to, co chciałeś i będziesz zadowolony. Ale jak się znasz to może być tak, że lepiej samemu to zrobić.
Na PCF już prawie dwie strony tego Sad. Widać, jak ludzie są naiwni, "po raz kolejny", "znowu".
Ale moim zdaniem powinni ją przebudować bo nikt kto się troszkę zna nie będzie trzymać takiej pierdółki która zamuje 3x więcej ramu co ich program od zabezpieczeń.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Tomasz napisał(a):O 12:15:15 mam spotkanie z Prezesem Rady Ministrów w tej sprawie.

Audiencja prywatna?
Waves97 napisał(a):Ci ludzie ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ciągle jest problem. Naiwność sięgnęła zenitu. Powinni o tym wirusie mówić w wiadomościach. Może napiszemy do jakiejś stacji ? Reklama dla sgTongue


Z tego co widzę, to moje przypuszczenia się sprawdziły.. ZeroAccess też tam jest u większości.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz napisał(a):
Tomasz napisał(a):O 12:15:15 mam spotkanie z Prezesem Rady Ministrów w tej sprawie.

Audiencja prywatna?


Teoretycznie.
A Prezydent? Co na to Prezydent?
No i episkopat.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości