Pogawędki IX
Znacie jakieś darmowe strony z porównywarkami ofert pre-paid w telefonach komórkowych, coś podobnego do killbill?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Byłem dzisiaj na próbie. Mój głos nie nadaje się do czytania więc będę tylko przerzucał slajdy prezentacji. Tyle Smile Po tym wyjazd na kilka dni.
Ty to masz dobrze... Ja mam jutro scenę z 11 listopada i w piątek - gram księdzaFacepalm

Komunikat na DP: ODEBRANO CI MOŻLIWOŚĆ PISANIA KOMENTARZY!
:crazy:
Flashu...to pewnie za tego księdza Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
@Flash999
Jeżeli potrzebujesz stroju księdza, to polecam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
ehhh chciałem się pouczyć, a tu dupa ;d może kogoś spytam ^^
@Ktostam
Lol

To bardzo prawdopodobne. Może wzięli mnie za Natanka Grin.
Jutro drugi występ, teraz przed mieszkańcami miasta... Jakoś tam będzie. W szkole już 4 osoby powiedziały mi prawie Szczęść BożeLol. Wszyscy pytali czy wyspowiadam, lub dam rozgrzeszenie.
@Flash999
Coś się dzieje...
Dokładnie. Zaraz sprawdzę czy dalej nie mogę pisać Smile
Edit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Edit2:
Wie ktoś z Was jak wstawić obiekt do zdjęcia, ale żeby niektóre stare elementy były pod nim widoczne?
Flash999 napisał(a):Wie ktoś z Was jak wstawić obiekt do zdjęcia, ale żeby niektóre stare elementy były pod nim widoczne?


Dajesz ten element jako nową warstwę i ustawiasz jej przezroczystość na np. 50%.
Warstwy masz np. w GIMPie, Paint.NET, Photoshop.
Witam w Dniu Niepodległości. Nawet bazy avasta to 1111111 Smile
Śpicie już?
Waves97 napisał(a):Śpicie już?

Nie ma spania. Poczułem że się zaczął semestr i "Sapier****ć czeba" <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
SpyShelter Firewall
Kurde @lukasamd! ostrzegam Cię nie lubię się przestawiać i zmieniać przyzwyczajeń! Zamiast czytać komentarze, czytam nicki, liczba postów, ja nie arab tylko polak i czytam od lewej Wink

Jaki semestr? Kurde ja tam go nie czuje, tam przyjść na zajęcia, pogadać z prowadzącym, pogadać ze znajomymi i tyle. 1-2 zajęcia na dzień, 1 zeszyt do wszystkiego, zajęcia w 2 salach - nie trza znać planu ehh to już ostatni rokSad
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
buri napisał(a):Kurde @lukasamd! ostrzegam Cię nie lubię się przestawiać i zmieniać przyzwyczajeń! Zamiast czytać komentarze, czytam nicki, liczba postów, ja nie arab tylko polak i czytam od lewej Wink

Miałem to samo rano Grin
Właśnie... To bezsensowne zmiany... Komu przeszkadzał stary układ graficzny forum... ? Mnie osobiście nie podoba się !!!
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
lukasamd napisał(a):
Flash999 napisał(a):Wie ktoś z Was jak wstawić obiekt do zdjęcia, ale żeby niektóre stare elementy były pod nim widoczne?


Dajesz ten element jako nową warstwę i ustawiasz jej przezroczystość na np. 50%.
Warstwy masz np. w GIMPie, Paint.NET, Photoshop.

Zaraz sprawdzę Tongue
W Photoshopie są też tzw. tryby mieszania.
Czy można darmowo zaktualizować Avast Professional 4.8 do wersji 6?

Aktualnie licencja do aktualizacji wygasa 1 stycznia 2013 lecz chciałbym skorzystać z nowszej wersji programu. Zależy mi głównie na anty-spamie i nie rozpatruje na razie innego antywirusa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiele mi to mówi, ale rozumiem, że można zaktualizować do wersji 6?
SpyShelter Firewall


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości