Pogawędki IX
Tak możesz za darmo zaktualizować do wersji 6.
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Eru napisał(a):Tak możesz za darmo zaktualizować do wersji 6.

Migracja przez nadpisanie raczej nie wchodzi w grę więc rozumiem też, że wystarczy przepisać 18-znakowy klucz rejestracji?
SpyShelter Firewall
Z tego co wiem mozesz podac klucz lub podac plik.

Musze naprawic polskie znaki w Nightly...
Flash999 napisał(a):Z tego co wiem mozesz podac klucz lub podac plik.

A plik znajduje się?
SpyShelter Firewall
Pliku nie znajdziesz teraz, spisz klucz licencyjny... :-)
A z tego co kojarzę, to sam instalator powinien wykryć, że jest licencja... I sam powinien nowym instalatorem odinstalować 4.8 i zainstalować 6.1 Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
@up zapewne plik licencji.. pobierasz instalkę wersji 6 i do niej plik licencji.

Mnie w nowym interfejsie forum drażnią avatarki na głównej stronie forum . Reszta może być.
Już wiem, Comodo wpakował mi Nightly do piaskownicy.
Flash999 napisał(a):Już wiem, Comodo wpakował mi Nightly do piaskownicy.


Mozzila nie podpisuje tego, szkoda Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Uruchomiłem instalator wersji 6 i zainstalował się trial. Wprowadzam klucz aktywacyjny z 4.8 i mam komunikat, że jest on niepoprawny... Jakieś pomysły?
SpyShelter Firewall
morphiusz napisał(a):
Flash999 napisał(a):Już wiem, Comodo wpakował mi Nightly do piaskownicy.


Mozzila nie podpisuje tego, szkoda Grin

Szkoda Sad
Udało mi się wyłączyć skanowanie po pobraniu pliku w FFCool. Zawsze to szybszy dostęp do pobranego pliku.
-----
500 post Grin
A ja siedzę na balkonie na 12 piętrze wieżowca i ciągnę internet z Hot Spotu a zimny wiaterek daje mi w twarz... Dobrze że mam antenę - bez niej nie połączyłbym się.
Zastanawiam się nad zmianą Avasta na Comodo Tongue
Chyba nikt mnie nie zrozumiał (sam się nie dziwie Grin)
Wygląda to np. tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chodzi mi o uzyskanie takiego efektu na zdjęciu, że po wstawieniu obiektu ten obiekt w pewnej części ukrywa się w zdjęciu.
Mam nadzieje że ktoś mnie zrozumiał Tongue. Inaczej tego nie dam rady opisać. Prosiłbym o jakiś tutorial do PSa. To udało mi się wykonać w GIMPie, ale jakoś bardziej wychodzi mi praca w Photoshopie.
Może to inna kolejność warstw? Najpierw kuchenka potem budynek?
To by była kuchenka pod całym obrazkiem Grin
Prosta sprawa...

Jak masz okno z warstwami to na samym dole są ikonki np. dodaj nową warstwę itd.

Zaznacz sobie warstwę z kuchenką po czym wybierz ikonke ... kwadrat z kołem w środku (maska warstwy - add layer mask)

Maska działa na prostej zasadzie ... możesz na niej malować różnymi kolorami czarny ukrywa ... biały odkrywa .... malując kolormai pośrednimi uzsykujesz różny efekt przezroczystości ...

krótko mówiąc - dodaj taką maskę warstwy , po czym weź np. pen tool i utwórz kształt wypełniony czarnym kolorem ... możesz też po prostu wziąć pędzel z miękkimi krawędziami i malować nim na czarno.
nikitagorbaczow napisał(a):Uruchomiłem instalator wersji 6 i zainstalował się trial. Wprowadzam klucz aktywacyjny z 4.8 i mam komunikat, że jest on niepoprawny... Jakieś pomysły?


Proponuję pisać maila do Avast! Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Dziękuję - i to bardzo. Od zawsze chciałem się dowiedzieć jak takie coś robić Wink. Okazało się łatwiejsze niż myślałem. Leci rep (niestety, ale za inny post).
mateusxzz napisał(a):
nikitagorbaczow napisał(a):Uruchomiłem instalator wersji 6 i zainstalował się trial. Wprowadzam klucz aktywacyjny z 4.8 i mam komunikat, że jest on niepoprawny... Jakieś pomysły?


Proponuję pisać maila do Avast! Smile


Chwila moment. Z tego co się orientuję to w 4.8 nie było IS. Było Professional i Home Edition. Nikita ubiegasz się o lickę do profesional?


Dodano: 11 lis 2011, 19:37

Co sądzicie o zarabianiu w necie - chodzi mi o surfbary , skusiłem się na 20 $ 2 Surf niedawno. Chciałbym aby chociaż raz wypłaciło.
Co do avasta, to trzeba przekonwertować klucz. Narzędzie dostępne jest na stronie producenta.
Waves97 napisał(a):Chwila moment. Z tego co się orientuję to w 4.8 nie było IS. Było Professional i Home Edition. Nikita ubiegasz się o lickę do profesional?

Wersji 4.8 Pro odpowiada 6.0 Antivirus Pro, a nie IS więc licencja powinna śmigać. Szukałem pliku z licencją w katalogu Alwil Software (po wersji 4.8) ale nigdzie nie znalazłem, a teraz Avast jest w katalogu Avast a nie Alwil - jakoś takWink Napisałem już maila do Avasta, ciekawe co mi odpiszą.

Testuje Fedorę 16, szczerze przypadł mi nowy gnome do gustuWink Pytanie brzmi: instalować sterowniki nvidii (8600GTS), czy zostawić wszystko tak jest jest - Xorg X11 nouveau video driver for NVIDIA graphic cards?
SpyShelter Firewall


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości