Pogawędki IX
Możesz mi krok po kroku opisać jak to zrobić?
Wczorajsze pierwsze wrażenie z nową Cywilizacją było mało zachęcające - gra się tnie przy trybie DirectX 10 & 11Wall
Do czego to doszło, żeby typowa strategia, w której grafika to tylko ozdoba cięła się na sprzęcie, na którym mogę czasami jakiego FPSa uruchomić... Dobrze, że chociaż na DirectX 9 jest ok (o ile nie oddalę za bardzo mapy). No parodia, Supreme Commander 1 z multum jednostek, ustawiony na max. graficznie i walką na ekranie śmiga jak szalony, a wygląda lepiej niż nowy Civ!

Na szczęście później było lepiej. Rozegrałem samouczek i dobrze zrobiłem, bo sporo rzeczy poprzewracali do góry nogami - nie ma typowych ustrojów, nie widać korupcji jako takiej, nawet bunty w miastach nie wybuchają, jest tylko ogólny wskaźnik zadowolenia (przez cała grę nie wszedłem nawet na neutralny poziom, cały czas mocno na plusie, pomimo że byłem zorientowany na kraj autorytarny i militarny). Znacznie przyjemniej się za to walczy, w końcu niektóre z jednostek mają sens istnienia.
Niemniej, jakoś to takie... zbyt proste. Moim zdaniem uprościli zbyt wiele, to tam samo jak różnica między Kozakami 1 a Kozakami 2 - dwie zupełnie inne gry.
Podczas prowadzenia nowoczesnej wojny w Cywilizacji 3 musiałem solidnie się napocić: przygotować lotnictwo, desant, osłonę tego wszystkiego, przygotowanie artyleryjskie. Do tego należało się liczyć z tym, że w demokratycznym państwie wojnę można prowadzić krótko, bo zaraz opinia publiczna się zmienia, powoduje zamieszki i kraj od wewnątrz powstrzymuje nas od wojny - "Blitzkrieg" był więc najlepszą taktyką, tyle że wymagającą solidnych przygotowań. Tutaj mi brakuje tego szykowania, a potem dbania o każdą jednostkę.
A ja prawdopodobnie mialem rootkita w systemie Smile
Moze przez przypadek uruchomile jakis plik z paczki, kiedy wysylalem do analizy...
Przed usunieciem zrobilem punkt przywrania systemu. Po usunieciu system nie chce sie uruchomic, wlacza sie tryb naprawy Grin
Przywracanie nic nie daje Smile
Bede musial wypalic u kolegi LiveCD, przegrac pliki na pendrivea i zrobic format.
@KaMiL
Wiesz może dokładniej co to było?Wow I co to wykryło?
Civka 4 była jeszcze grywalna ale potem to już... cuda na kiju ale nic sensownego.
Flash, ten plik zaczynal sie na W i mial w nazwie jedynki i zera. Wykryl go ESET, ale nie mogl usunac. Wykryl go wczoraj, a kilka dni temu po pelnym skanie go nie wykrywal, wiec na 80% uruchomilem jakis plik. No wiec go przeslalem na VT - 24 AV go wykryly, kilka nazw podawalo, ze to rootkit... ESET nie mogl go usunac, wiec zrobilem to Hitmanem.
Więc faktycznie coś było, myślałem że FP i usunięty plik systemowyWink . Hmm. Może tak odratować system? Działa tryb awaryjny? Co się dzieje przy włączaniu?
Tryb aw. nie dziala. Po wlaczeniu wlacza sie "Narzedzie do naprawy systemu podczas uruchomienia" Smile Oczywiscie nic nie naprawia
jesli masz jakis pomysl to napisz na PW.
Nazwa pliku : WTD0100.sys - czy jakoś tak... Był w folderze system32/drivers :E
Waves97 napisał(a):Nazwa pliku : WTD0100.sys - czy jakoś tak... Był w folderze system32/drivers :E

U mnie jest: Wdf01000.sys Smile
Jeśli to to to...
Jest bardzo poważne - to Aparat wykonawczy struktury sterowników trybu jądra.
Ja piernicze :crazy: Trzeba się pouczyć w końcu, jaki plik za co odpowiada...
Nikt się nie uczy na pamięć za co odpowiada jaki plik w 2011 roku Wink
Kamilu a myślę że tutaj google pomogło Tongue Nie to żebym wątpił w kolegę <lol>
Myślę że również ten sterownik był na Twoich BSODach ale mówisz że nawet nie czytałeś Tongue


Dodano: 25 lis 2011, 16:32

Edziu autoexec.bat ja dalej widzę w logachCraze
BSODA nigdy nie odczytalem w BlueScreenView, bo caly czas zapominalem usunac CCleanera z autostartu, a on automatycznie czysci zrzuty pamieci Tongue
Zebrało mi się na sentymenty ... Jak ja chciałbym żyć w latach 90'' . Bad Boys Blue, Modern Talking. Czasy Ferrari 348 i Słonecznego Patrolu. Wtedy Pamela Anderson była jeszcze młodaCrazeTen klimat niczym z GTA Vice City... ech.
Naprawdę podoba się Tobie Pamela Anderson? Grin

Zobaczcie sobue to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pieprzone żółtki..
Nie powiedziałem że mi się podoba tylko że była wtedy młoda -taki punkt odniesienia.
Sądząc po Twoim komentarzu nie warto nawet tego oglądać.
Warto obejrzećżeby zobaczyć jak dzisiejsza pilka jest skorumpowana...
O tym wiadomo już od daawna. Dlatego nie oglądam. Black Hawk jest szybki - zostanie u mnie na dłużej.
Waves97Odbierz PW Smile
Dzięki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości