DefenseWall HIPS
Kiedy będzie jakieś promo na DW?
Odpowiedz
o jakie promo ci chodzi?znikża na program?
Odpowiedz
amateusZ napisał(a):Kiedy będzie jakieś promo na DW?


Ilya jakis czas temu wspominal ze zrobi promocje zaraz po wydaniu wersji DWPF i DW HIPS v3. Licencja do "wyrwania" w promocyjnej cenie ma byc w serwisie BitsDuJour

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Ee my tam jesteśmy fanami "wpisz email a dostaniesz serial".
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Ee my tam jesteśmy fanami "wpisz email a dostaniesz serial".


Tak dobrze to nie ma, przynajmniej w tym przypadku - to nie freeware.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Zawsze można uzyć 2.09. Widziałem że nawet był upust na upgrade do normalnej wersji. Ale w moim przypadku byłoby to nieuczciwe.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Zawsze można uzyć 2.09. Widziałem że nawet był upust na upgrade do normalnej wersji. Ale w moim przypadku byłoby to nieuczciwe.


Tak to prawda jakis tam upust byl, nie pamietam dokladnie ile, ale chyba w tym przypadku bardziej oplacalne byloby kupno via BDJ gdzie przy okazji ostaniej promocji na DW byla 50% znizka. W przypadku GAOTD znizka byla chyba w granicach 20% o ile mnie pamiec nie myli :rolleyes:
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Daj znać jak owa zniżka na program się pojawi Wink
Odpowiedz
a jak ma działać ten cały Banking Mode w nowym DW - podobnie jak w OA??
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Banking jest w 2.56 - automatycznie zabija wszystkie niezaufane i otwiera przeglądarkę w specjalnym trybie.
Odpowiedz
czyli ten w OA działa na innych zasadach.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Banking jest w 2.56 - automatycznie zabija wszystkie niezaufane i otwiera przeglądarkę w specjalnym trybie.


Ponadto naklada dodatkowe silne restrykcje dotyczące plikow wykonywalnych.
Tak tryb ten rozni sie od trybu Banking Mode w OA.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Creer napisał(a):
adam_993 napisał(a):Banking jest w 2.56 - automatycznie zabija wszystkie niezaufane i otwiera przeglądarkę w specjalnym trybie.


Ponadto naklada dodatkowe silne restrykcje dotyczące plikow wykonywalnych.
Tak tryb ten rozni sie od trybu Banking Mode w OA.


tylko teraz pytanie, który okaże się skuteczniejszy.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
oba są dobre. ja stawiam jednak na DW
ma lepsza ochronę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
chodzi mi konkretnie o Banking Mode polak
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
tak jak pisał creer oa nie ma tego: Ponadto naklada dodatkowe silne restrykcje dotyczące plikow wykonywalnych
więc jest lepsze DW nawet tylko z tego powodu
poza tym jest uniwersalne i na daje się do innych zagrożeń
WIN11
Ventura
Odpowiedz
no nie wiem czy dw ma lepszy tryb bankowy jesli cos mamy w komputerze z przed instalacji dw to ten tryb nic nie daje
Odpowiedz
tak to można wszystko tak negować, każdy program zabezpieczający
ja pisałem o instalacji DW na czystym systemie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
a co z whitelistami? w pomocy oa jest wszystko ładnie opisane.

btw ktoś może pomyśleć, że się czepiam, co po części jest prawdą ponieważ OA to naprawdę potężny soft - używałem go od momentu kiedy dostałem taką radę na naszym forum i jestem bardzo z niego zadowolony ale mimo wszystko pozostaje wierny zasadzie - KISS (poza tym najlepiej pracuje się na sprzęcie, który działa lekko bez zbędnego obciążenia.) i dlatego chciałem się przerzucić na DW, a że często korzystam z Online Banking chciałbym czuć się przede wszystkim bezpieczny i stąd to pytanie - co jest bezpieczniejsze...

@Creer

nie chcę skłamać ale na forum DW szef powiedział, że będą 2 wersje - DW PF i normalna HIPS, prawda to? a jeśli tak to jakie będą różnice? czy raczej na zasadzie - DWPF ma i firewall i HIPS a wersja HIPS tylko HIPS-a?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Nie wiem jak tryb banking mode wygląda w DefenseWall, ale z pewnością Tallemu ma o wiele większe doświadczenie w konstruowaniu tego typu zabezpieczeń, Tallemu na początku zajmowało się tworzeniem zabezpieczeń jedynie dla banków, dopiero później powstał firewall Online Armor.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości