Przywitaj się!
Cześć Jorn...witaj na forum...życzę dobrego i miłego tu pobytu, a nawet aktywności Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Witam wszystkich. Forum obserwuję od jakiegoś dłuższego okresu i nadszedł czas by się zarejestrować.
Mam nadzieje że atmosfera, poziom cały czas będzie na najwyższym poziomie i zostanę tu na dłużej.
Pozdrówka
Odpowiedz
Witaj...miłego i pożytecznego pobytu Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Witam wszystkich 
muszę przyznać że dotychczas nie znalazłem lepszego forum z poradami od tego i mam ochotę zostać na dłużej  Cool
Odpowiedz
Witaj na SG Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich. Fajna ekipa, ciekawe tematy,porady i pomocna dłoń przy kłopotach ze sprzętem.
Podziękowania :)
Odpowiedz
Witamy ciepło. Smile
Odpowiedz
No to ja witam na zimno Grin
Odpowiedz
No nieee...nie bądźmy tacy chłodni Wink Witaj @alinek na forum... ciepło witamy Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Letnio.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Witam, szukam info na temat ochrony komputera, widzę ze sporo tutaj informacji, pozdrawiam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Witaj na forum...służymy pomocą w miarę możliwości Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Cześć @Wazka...miło, że jesteś Smile A skoro jesteś kobietą, to samych dobrych rzeczy w Dniu Kobiet Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Cześć Smile
Wróciłem na forum, choć widzę, że życiem ono nie tętni i nie spodziewam się, aby dyskusje były tak aktywne jak kiedyś.

W każdym razie, miło zobaczyć avatary znane od lat Wink
Odpowiedz
Cześć Lukas...miło Cię znów widzieć Smile To prawda, że mało tu teraz dzieje, ale to chyba syndrom czasu, o którym kiedyś wspominałeś.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Witamy z powrotem Beer
Odpowiedz
Ale to ja zapytam, dlaczego w ogóle w pierwszej kolejności kasowałeś?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Witajcie kochani z powrotemTongue)
Odpowiedz
@M'cin

Musiałem odpocząć od internetów tego typu Smile
Odpowiedz
A już myślałem, że kasowałeś z powodu przesiadki na Intela Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości