Opera - Temat główny
@preter
Niestety, próbuję wszystko wpisywać i nie idzie. Dam sobie spokój, pozwolę zastąpić.
Odpowiedz
buri napisał(a):Może ktoś wejść spod Opery na yahoo.com i poczta? Ciągle mnie przełącza na m.yahoo i nie wiem czy to u mnie błąd, czy przyczyna gdzie indziej.

U mnie normalnie się strona wyświetla, nie przełącza się na wersję mobilną.
...
Odpowiedz
U mnie też jest wszystko w porządku 12.02.
Odpowiedz
Dałem sobie spokój, będę się logował przez polską wersję najwyżej. Błąd ewidentnie gdzieś u mnie, ale nie chce mi się na siłę dochodzić ocb.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
buri napisał(a):Dałem sobie spokój, będę się logował przez polską wersję najwyżej. Błąd ewidentnie gdzieś u mnie, ale nie chce mi się na siłę dochodzić ocb.

Sprawdź UserAgent.
Odpowiedz
Kolejny build ale tym razem rc beta i naprawdę sporo poprawionych błędów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Największe zmiany czekają użytkowników Mac OS więc jak ktoś korzysta to może zdać relację. Obecne wydanie sobie odpuszczam, więc liczę na wasze komentarze - podoba mi się stabilność 12.02.

Zmieniona została też numeracja 12.50 na 12.10 Smile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Działanie Gmaila, Facebooka i paru innych stron na Operze jest tak tragiczne, że znowu rozstaję się z tą przeglądarką...
Odpowiedz
Spróbuj Opere Next, Gmail działa na niej bardzo dobrze
Odpowiedz
KaMiL napisał(a):Działanie Gmaila, Facebooka i paru innych stron na Operze jest tak tragiczne, że znowu rozstaję się z tą przeglądarką...

Ja z fejsbukiem w Operze (v. 12.02) nie mam żadnych problemów. Z tym, że wchodzę na niego raz w tygodniu i przesiaduję może z 15 minut Grin
...
Odpowiedz
U mnie bardzo laguje przewijanie Smile...
Odpowiedz
KaMiL napisał(a):U mnie bardzo laguje przewijanie Smile...

Jeśli chodzi o facebooka to u mnie nawala przewijanie, otwieranie skrzynki z wiadomościami i ładowanie czatu.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Wyłączcie gładkie przewijanie, ja zawsze to robię, we wszystkich przeglądarkach i nigdy nie miałem problemu.
Odpowiedz
PascalHP napisał(a):Wyłączcie gładkie przewijanie, ja zawsze to robię, we wszystkich przeglądarkach i nigdy nie miałem problemu.

Ale przewijanie to tylko 1/3 wymienionych problemów. Chyba, że wyłączenie gładkiego przewijania ma jakiś wpływ na facebookowe javascripty Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Po pierwszych chwilach użytkowania: poprawili problem z rozszerzeniami - wcześniej brak ikony ad block. Skopali coś z zakładkami, nie wyświetla niektórych ikon.
ps rozszerzenie AutoComlite nie działa w tej wersji Opery.
Odpowiedz
Pojawił sie kolejny snapshot Opery 12.10 tym razembuild z numerkiem 1605.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
kolon22 napisał(a):Pojawił sie kolejny snapshot Opery 12.10 tym razembuild z numerkiem 1605.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj podoba mi się pierwsze zdanie w infoo tym wydaniu:
Cytat: We have decided we wanted to do some more polish before we are ready with beta, so you will see some more snapshots with more bugfixing.

Jest szansa, że może wreszcie wypuszczą wersję finalną bez tylu błędów jak zwykleLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Cud się stał - zaczął u mnie działać Bittorrent w Operze. W końcu nie muszę instalować dodatkowego programu Smile
...
Odpowiedz
Gładkie przewijanie najlepiej działa w chrome/dragon. Te w Foxie to śmiech na sali jak dla mnie a opera zależy od strony...
uTorrent i tak najlepszy Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Street napisał(a):Gładkie przewijanie najlepiej działa w chrome/dragon. Te w Foxie to śmiech na sali jak dla mnie a opera zależy od strony...
uTorrent i tak najlepszy

Gładkie przewijanie ... funkcja, której nie rozumiem i nie trawię. Zawsze mnie tak strasznie denerwowało, często się zastanawiałem dlaczego ludzie na to narzekają, aż w końcu spostrzegłem, że mam to zawsze wyłączone i dlatego nie mam problemu.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Czy u Was też po zaktualizowaniu się rozszerzenia AutoComplete przestało działać podpowiadanie? None
... gryzie się z ghostery.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości