Opera - Temat główny
RC3 i final to ta sama wersjaGrin
Odpowiedz
Hehehe no właśnie to obczaiłem Sad
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
Rzeczywiście bardzo ładnie Opera śmiga, sporo ciekawej funkcjonalności... ale nie dla mnie, ciągle nieco mi brakuje, w Chrome z dodatkami już jest ok, ale bierze znacznie więcej cpu niż Firefox, nie mówiąc o Operze.
Odpowiedz
Mnie ta Opera bardzo zawiodła. Mieli przy wczytywaniu strony, crashuje sie, nie poprawnie wyświetla strony i zżera dużo RAMu. Wracam do Chrome, IE 9 i Opery 10.50.
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
Te źle działające gesty myszy doprowadzają mnie do furii! Craze
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
Co wam nie działa w gestach myszy?

Wydanie? znowu za szybko, trza czekać na wersje 11.01 z poprawkami. Jest parę niedoróbek, crashe też z niczego, sporo poprawili, ale jeszcze parę opcji brakuje. Pozostaje u mnie cały czas jako lider, a od dzisiaj jako jedyna na kompie (szkoda mi miejsca na inne - zakończyłem miesięczny test Chromium, ale nie sprawdziło się, szybsze od FF ale mniej przyjemna w użytkowaniu). Teraz trza sobie znaleźć kolejną przeglądarkę do testowania ale już coś z lekkich projektów na wredne strony wobec Operki Wink
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Warto wspomniec o tym ze wraz z nowa Opera (v11) ukazala sie rowniez wtyczka WOT, ktora integruje sie z przegladarka (wczesniej nie bylo to mozliwe):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Informacja dla posiadaczy DW, przed instalacja wtyczki nalezy uruchomic przegladarke w trybie zaufanym.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
WOT? mi wcześniej działał, tylko jako dodatek .js, ale dobrze wiedzieć, że jest wtyczka dzięki Smile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
No u mnie tez dzialal jako click-able dodatkowy przycisk .js
Teraz nie trzeba klikac zeby zobaczyc status no i wyszukiwania google zostaly wzbogacone o informacje WOT, zreszta co tu duzo pisac, teraz WOT dziala na Operze tak jak od dawna dzialal na FX.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Buri po co Ci WOT na Linuksie? Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Przyzwyczajenie? Wink Zawsze chciałem wiedzieć iż krążę po niebezpiecznych wodach internetu.

Ja to ciągle czekam aż poprawnie zacznie działać "external scripts" czasami nie działa poprawnie, a fajna wtyczka - można powiedzieć to co zawsze chciałem w Operze.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Jakie to sa te niebezpieczne wody internetu? :p fb strony xxx nk portale informacyjne czyste sa jak łzaSmile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Mi ostatnio Opera zaczęła świrować, co drugi filmik na YT crashowała, dlatego pozbyłem się jej i wróciłem na szybkiego Chrome''a.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
Ja próbowałem sie przesiąść na Operę ale nie mogłem za nic dopasować jej do siebie i tego co robię na komputerze.
Obecnie duet FF3 + Chrome 10 dev.
Odpowiedz
A u mnie się udało! Śmigam na Operze od początku roku i jest ok.
Odpowiedz
ja tam cały czas śmigam na operze i wszystko co potrzeba działa nawet irc ładnie chodzi pod opera bez porównania lepiej niż ten z wtw
Odpowiedz
U mnie Opera od lat bez problemu :)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Eee tam ciągle snapshot, snapshot i do przodu ostatnie to istne csrashe były, ale lubię się w to bawić:crazy:
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
opera jest niezła - mogli by poprawić wyświetlanie niektórychstron, ale i tak wolę safari jak na razie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
polak900 napisał(a):opera jest niezła - mogli by poprawić wyświetlanie niektórychstron, ale i tak wolę safari jak na razie


Na Windows też wolisz Safari Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości