Opera - Temat główny
U mnie bardzo dobrze działa nic sie nie wysypuje

a tak wygląda nowy interfejs

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Normalnie kolejny ChromeTongue
Odpowiedz
przecież nie ma jeszcze wersji finałowej opery next 11.50None2
Odpowiedz
Fakt nie ma, ale ja zawsze jadę na betach opery. Nigdy mi żadna nie wywaliła błędu
Odpowiedz
Opery next nigdy nie będzie finalnej. Bo to kanał dev. Jak skończą do wydadzą opera 11.50 (nazwa ryby) a do opery next wskoczy nowy build np:12.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Bardok, wiadomo Smile. Tak jak Firefox Nightly, czy Aurora.
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Normalnie kolejny Chrome


No fakt, też ładnie minimalizują.
Ale mimo wszystko nie przebiją Firefoxa z dodatkiem LessChrome HD*

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


* - no chyba że włączy się w Operze / Chrome tryb pełnoekranowy, ale to nie to samo.
Odpowiedz
Firefox, to Firefox. Tak samo każda przeglądarka powinna mieć swój styl, a nie kopiować od innych None2
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Firefox, to Firefox. Tak samo każda przeglądarka powinna mieć swój styl, a nie kopiować od innych None2


no firefox od wersji 4 bardzo upodobnił się do innych przeglądarek - w sumie wygląda bardzo podobnie do opery 11.11...
Ogólnie uważam że FF góruję ilością dodatków z tym że jest to przeglądarka dość wolna względem OperyTongue
W operze podobają mi się nie które rozwiązania których FF nie posiada... a tak ogólnie używam i O i FFTongue
Odpowiedz
slawsi5 napisał(a):no firefox od wersji 4 bardzo upodobnił się do innych przeglądarek - w sumie wygląda bardzo podobnie do opery 11.11


Szczerze mówiąc jedyne podobieństwo jakie zauważyłem, to przycisk Firefox u góry i tyle Smile. Przyciskie mają zupełnie inne.
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Szczerze mówiąc jedyne podobieństwo jakie zauważyłem, to przycisk Firefox u góry i tyle . Przyciskie mają zupełnie inne.

No może i tak - jeśli chodzi o przyciski to do każdej przeglądarki można się przyzwyczaić - moim zdaniem FF nic więcej nie oferuję od Opery oprócz dodatków, a Opera ma kilka fajnych zastosowań których brakuje mi w FFWink
Odpowiedz
Slawsi, wymień je Smile
Dla mnie Opera jest nieprzejrzysta Tongue
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Slawsi, wymień je Smile
Dla mnie Opera jest nieprzejrzysta Tongue


Ciężko je wymienić - choć zaraz po instalacji wydaję się być taka ale kilkoma kliknięciami podoba mi się np to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Odpowiedz
Slawsi, za 2 kliknięciami w google możesz zainstalować dodatek SpeedDial dla firefoxa Smile
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Slawsi, za 2 kliknięciami w google możesz zainstalować dodatek SpeedDial dla firefoxa Smile

no w sumie takTongue
Odpowiedz
Mówcie co chcecie ale dla mnie opera rządzi odkąd ją poznałem. Instalator 9MB i to co przeglądarka oferuje na starcie miażdży resztę. Jedyne dodatki z jakich korzystam to sprawdzanie poczty i przyciemnianie tła przy oglądaniu YT
Odpowiedz
Ludendorf, a co masz na mysli pisząc, że Opera miażdży tym co oferuje? Klient torrentów, poczta? Facepalm
Odpowiedz
poczta, torrenty, irc, synchronizacja, opera turbo, opera unite, notatnik, speed dial, widżety, blokowanie reklam
Odpowiedz
Zord, połowa rzeczy jest naprawdę niepotrzebna. Ale ja nie mam zamiaru się kłócić: każdy lubi co innego
Odpowiedz
Wracając do speed diala, to zainstaluj w firefoxię tę wtyczke, wrzuć do niej 30 stronek i zobacz jak chodzi, porównaj szybkość działania z operą. W chromie jest speed dial2, który już jest niezły, ale nadal nie umywa się do opery.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości