Mozilla Firefox - Temat główny
Aurora nowa wersja dostępna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Firefox Aurora 7.0a2
Windows

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Linux
32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mac

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
A widzę Zord, że z IE9 piszesz, czyżby przypadła Ci do gustu i była tak szybka jak FF?
Odpowiedz
od ff wydaje się szybsza po reinstalu była już w systemie odpaliłem i używam włączyłem filtr reklam przeglądam strony i sam się uczy co blokowaćGrin
Odpowiedz
No to poużywamy razem IE9.
Odpowiedz
bo tak na prawdę IE9 to b. dobra przeglądarkaGrin
Odpowiedz
Zainstalowałem wersję 6.0 beta i nie ma żadnej różnicy pomiędzy 4 a 6, a połowa dodatków nie działa.
Nie wiem czemu Mozilla zaczęła robić jak Chrome ale mogliby przynajmniej dodać coś nowego...
Odpowiedz
Czytaj release notes to się przekonasz że zmiany są (nawet spore), z tym że dotyczące raczej tego co jest "pod maską", a więc trudne do zauważenia.
Odpowiedz
Wiem, że zmiany są ale dla normalnego użytkownika niezauważalne. Prędkość wczytywania stron taka sama. Trochę się rozczarowałem...
Odpowiedz
Aktualizacja FF do wersji 3.6.19:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
To jest chyba ostatnia akrualizacja wersji 3.6. Więcej już nie będzie, tak jak wersja 3.5. I dobrze, po co tracić czas na przestarzałe wersje?
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):To jest chyba ostatnia akrualizacja wersji 3.6. Więcej już nie będzie, tak jak wersja 3.5. I dobrze, po co tracić czas na przestarzałe wersje?


Wersji 3.5.x już nie ma nowszych w związku z wyjściem 5.x.x.
3.6.x zaprzestaną jak wyjdzie 6.x.x-7.x.x.
4.x.x też już nie ma (były tylko 2 buildy), który zastąpił go 5.x.x.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Firefox 6.0 Beta 2 dostępny
Windows

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mac

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Linux
32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To jeszcze nie jest oficjalna beta 2. Ale coś popsuli w tej wersji, w poprzedniej becie w sunspiderze było ~190 teraz jest ~215
Odpowiedz
Mogę śmiało powiedzieć, że Nightly jest...strasznie szybka Smile
Odpowiedz
Nightly to powinni od razu wydać jako stabilną Grin Niby taka niestabilna a jednak żadnego błędu z nią nie miałem.
Odpowiedz
No nie bardzo, każda wersja niższa niż stabilna to wydania, które mogą się jeszcze zmienić. Do wersji beta już raczej tylko poprawki błędów, ale aurora i nighlty to wrzucane na bieżąco nowe funkcjonalności Wink
Odpowiedz
Mozilla Firefox 6.0 beta 3 (Aurora)
Polska wersja Smile
Windows -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mac -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Linux:
32-bit -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64-bit -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
niech ktoś sprawdzi na becie 3 czy też mu szaleje plugin coin.... na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
U mnie dobrze bardok, chociaż strona długo się wczytywałA.
Odpowiedz
Wrzuciłem sobie obok stabilnej wersji również Nightly i powiem Wam, że niemal wszystkie używane przeze mnie dodatki są kompatybilne lub nie są, ale działają poprawnie.
Jedynie DownThemAll! w ogóle nie działa. Dobra wiadomość, za 2 tygodnie wychodzi stabilna wersja 6, chyba nie będę miał żadnych problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości