Comodo Internet Security
Mi jak na razie działa dość stabilnie. Też trochę zadziwiło mnie tak szybkie wydanie wersji finalnej. No ale cóż, lepiej niż czekać kilka miesięcy na stabilną wersję (Eset?) .
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Wszystko byle jak żeby tylko wydać Facepalm
Odpowiedz
Ambient napisał(a):Wszystko byle jak żeby tylko wydać Facepalm


Płatne pakiety wychodzą także niedopracowane i to na pewno bardziej (Bitdefender)
Rozumiem ,że już przetestowałeś wnikliwie nowego CIS-a?
Jakie znalazłeś bug-i czy niedoróbki ?
Odpowiedz
facecik napisał(a):
Ambient napisał(a):Wszystko byle jak żeby tylko wydać Facepalm


Płatne pakiety wychodzą także niedopracowane i to na pewno bardziej (Bitdefender)
Rozumiem ,że już przetestowałeś wnikliwie nowego CIS-a?
Jakie znalazłeś bug-i czy niedoróbki ?


po co w ogóle odpisujesz na komentarze człowieka, który w kółko pisze to samo waląc sie po twarzy?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
maec napisał(a):Panowie pobrałemz tej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pliczek [ eicar.com ]i antywirus milczy...odpalam no iOSTRZEŻENIE SKANERA W CHMURZEHmm.. skaner rezydentachyba śpi.


Podczas próby pobierania , plik eicar jest od razy wykrywany.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 20 gru 2012, 0:45

kolon22 napisał(a):Podrzucam spolszczenie CIS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To jest starsza wersja , poza tym dostępna jest oficjalna lokalizacja z forum Comodo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
facecik napisał(a):
maec napisał(a):Panowie pobrałemz tej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pliczek [ eicar.com ]i antywirus milczy...odpalam no iOSTRZEŻENIE SKANERA W CHMURZEHmm.. skaner rezydentachyba śpi.


Podczas próby pobierania , plik eicar jest od razy wykrywany.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spróbuj powtórzyć test z przeglądarką w piaskownicy (CIS).
Wnikliwie testowałem poprzednie wersje i nawet zgłosiłem parę błedów. Co do nowej wersji, co jakiś czas wiesza mi system - pozostaje reset kompa .


Dodano: 20 gru 2012, 1:18

morphiusz napisał(a):po co w ogóle odpisujesz na komentarze człowieka, który w kółko pisze to samo waląc sie po twarzy?

Dobrze mówisz Morphiuszu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Witam powtórzyłem test w piaskownicy i antywirus milczy, może jakiś błąd .... ale z prawo kliku wykrył wszystkie zagrożenia. Z tego testu zablokował tylko[eicar.txt ]podczas zapisywania, a tak to leciutkiżadnych problemów zobaczymy co dalej
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz
Być może podczas pobierania do piasku nie skanuje, a dopiero podczas wykonania pliku , trzeba by to sprawdzić .
Odpowiedz
Koledzy mam pytanko nie znalazłem opcji [ukrycie portów komputera ]czy coś takiego jest w tej wersji. Co do antywirusa...Hmm.. mało tych opcji ustawień tylko poziom skanowania [niski średni wysoki]nie wiele można zmienić.


Dodano: 20 gru 2012, 12:14

A przepraszam znalazłem[ukrycie portów ]
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Już pojawiają się testy na yt Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Hmm.. nie przeskanował systemu.. marny test.
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz
Cytat: Hmm.. mało tych opcji ustawień tylko poziom skanowania [niski średni wysoki]nie wiele można zmienić.

Dokładnie. Mi również nie przypadła do gustu ta nowa wersja, kiedyś miałem znacznie więcej dostępnych opcji, teraz jest ich już o wiele mniej, ot jakieś proste ustawienia, nic więcej. Było by znacznie lepiej, gdyby Comodo udostępnił funkcję "ekspert" i można było by się przełączyć w tryb zaawansowany.Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
Może coś poprawią... dopiero co wyszło to i tak jest dobrze,nie mam żadnych problemów z tym pakietem, Smile
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz
Wygląda na to, że proces o którym wspominałem wcześniej się uspokoił.
Tak to u mnie teraz wygląda jeżeli idzie o obciążenie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


System działa już nieco ponad 2,5h.
Jak najbardziej na plus względem poprzedniego CISa.
Odpowiedz
Mam pytanko widzę cztery procesy u ciebie Hmm,, a dlaczego ja ma pięć oprócz tych co masz na obrazku jest jeszcze taki [cmdvirth.exeSYSTEM664KCOMODO] .
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz
Dziękuje za udostępnienie spolszczenia. Jednakże niewiem jak zainstalować to spolszczenie?
Odpowiedz
@maec
Tamten pojawia się jak odpalisz kiosk lub przeglądarkę zabezpieczoną z widgetu.
Odpowiedz
Mam pytanie czy comodo nadal łączy się ze swoimi serwerami za każdym razem jak uruchamiamy i zamykamy jakikolwiek program ?
Odpowiedz
A dzięki.
Comodo Internet Security Premium 6
Emsisoft Emergency Kit3
Hitman Pro
Malwarebytes Anti-Malware 1.70
CCleaner 3.28
Odpowiedz
U mnie na win8 x64 comodo dwa razy już zamroził system, dziwne bo beta była ok, nie wiem czy to wina ósemki czy samego comodo na razie sobie go darowałemSad
Emsisoft
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości