Comodo Internet Security
Nie ma takiej możliwości aby Comodo dopasowywał poprawną wersję sam w zależności od tego ile godzin minęło. Zawsze to będzie godzin(y).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ale z tym przesunięciem napisu w pionie chyba da się coś zrobić?
Odpowiedz
ktośtam napisał(a):Ale z tym przesunięciem napisu w pionie chyba da się coś zrobić?

Chyba nie, ponieważ prawdopodobnie w oryginalnej wersji językowej jest tylko jedna linijka (niestety, w języku polskim wyrazy są długie) i tak to jest w pliku do tłumaczenia.
Odpowiedz
A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Jak do tej pory działa bez większych problemów. Mam pytanie. O co chodzi ze współdzieloną przestrzenią?
Odpowiedz
ichito napisał(a):A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?

No właśnie Grin


Dodano: 27 gru 2012, 9:07

szczyputek napisał(a):Jak do tej pory działa bez większych problemów. Mam pytanie. O co chodzi ze współdzieloną przestrzenią?

Jest to folder w którym mogą zostać umieszczone pliki do wymiany pomiędzy systemem operacyjnym a przestrzenią wirtualną CIS.
Odpowiedz
Czy ma ktoś spolszczenie? Poproszę o link do niego Beer
Odpowiedz
Barti18 napisał(a):Czy ma ktoś spolszczenie? Poproszę o link do niego Beer

Z forum Comodo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
ktośtam Dziękuje Smile
Odpowiedz
Jeżeli ktoś używa SandboxIE i ma zamiar instalować CIS6 to radze się wstrzymać na chwilę. Gryzą się. (Programy w SandboxIE nie chodzą jak powinny) Mam nadzieję, że któraś ze stron to naprawi.
Odpowiedz
Witam zainstalowałem najnowsza wersje Comodo a przesiadłem sie z Kasperskiego , czy w Comodo samemu trzeba go skonfigurować czy może wystarcza ustawienia domyśle bo jak na razie ładnie mi chodzi nawet spolszenie też ladnie sie zainstalowało tylko nie wiem co z tymi ustawieniami może mi ktoś ewnetulanie podpowiedziec co najlepiej porobić mam i gdzie .
Odpowiedz
Przestaw profil "Internet Security" na "Proactive Security". Lepsza ochrona.Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
ichito napisał(a):A nie wystarczyło użyć skrótu " godz. "?


Dzięki - ten pomysł okazał się bardzo dobry Wink.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Przy testowaniu pewnej próbki trojana w piaskownicy Comodo, zmienił swój atrubut na ukryty na rzeczywistym dysku. Nie wiem czy to tak ma być, ale według mnie procesy uruchomione w wirtualnej przestrzeni nie powinny mieć żadnego wpływu na te rzeczywiste.
Odpowiedz
Panowie włączyłem "Proactive Security" gdzie mam wejść i utworzyć regułe dla utorrent żeby mi nie blokował na stałe nie znam sie na tym pakiecie jeszcze , ale wyglada na całkiem przyjemny
Odpowiedz
U mnie na win 8 64 bit CIS 6 nieustannie powodował BSODy. Poczekam na aktualizację. Mam nadzieję, że dopracują to.
Odpowiedz
Niekoniecznie wina leży po stronie CIS, u mnie na win 8 32 bit niema żadnych BSOD''ów
Odpowiedz
Znajomy ma ten sam problem. Na laptopie wersja x86, która działa bez problemu, natomiast wersja x64 na stacjonarce wywala BSODy.
Pewnie na dniach pokaże się update programu.
Odpowiedz
Czy COMODO w najnowszej wersji wymaga jakiś dodatkowych bibliotek zainstalowanych w systemie? Mi podczas instalacji na Win 8 x64 wyskakiwał błąd "Runtime ...", który mimo wszystko nie przerywał instalacji. Po zainstalowaniu nie raczył się nawet uruchomić, choć internet odciął...

Tak wygląda błąd podczas instalacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
U mnie w laptopie mam Windows 7 x64 pobrałem z ich strony Comodo 6 i po zainstalowaniu wszystko pięknie śmiga nie wiem skąd macie takie problemy, do tego doinstalowałem spolszenie i gra żadnych błędów i z tego co widzę o wiele mniej obciąża system niż Kasperski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości