Comodo Internet Security
Comodo szybko skanuję.Pierwszy mój skan to 10 minut a 2to już poniżej 4 minut
Odpowiedz
Avast bardzo powoli skanuje. Sam nie wiem. Usunąłem PC Tools FW a włączyłem systemową. Wziąłbym Avirę, ale Free jest bardzo uboga. A Premium się skończyła.
Odpowiedz
może się zmieni szybkość skanowania w avast 5 tylko nadal nie ma nawet alpha lub pre bety
Odpowiedz
Jurek napisał(a):
martini napisał(a):wiem paczka stara jak świat Smile

kolejna paczka


U mnie był lepszy wynik (na rozpakowanym archiwum):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


adam_993 napisał(a):A tu jeszcze z 2008 roku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Coraz ciekawiej się przedstawia. A może by tak usunąć PC Tools Firewall i Avasta (zostawić Threat FIre) i zainstalować CIS z AV+FW+DW.

Duży plus dla Comodo za ładne okienko detekcji (ładniejsze niż w Avirze czy czeskim av.


W teście userów jest ta sama paczka co powyżej (3732).

Comodo AV jest idealny do testowania paczek ze starszymi wirusami. Z wykrywaniem najnowszych wirów i fałszywych antywirusów jest już znacznie gorzej.

Jeżeli chcesz mieć Comodo IS, to ja bym proponował zrezygnować z Threat FIre i zainstalować Avirę Personal + CIS (AV on-demand).


Jurek ja testowałem na spakowanym Smile
Ja nikogo nie będę przekonywał do CIS-a czy innego oprogramowania.. Każdy ma to co według niego jest lepsze.. Nie koniecznie związane jest to z bezpieczeństwem.. Ja mam CIS Pro i nie narzekam.. Mam też licencje na 2 lata na Nortona i pewnie go przetestuje.. Dostałem licencje od dostawcy internetu Smile

zastanawia mnie tylko jedno z comodo.. najpierw rozpędzili się z aktualizacjami a teraz cisza..
w wersji 4 mają być aktualizacje o 30 minut..
Odpowiedz
To robimy tak. Avast na razie zostaje, czekamy do następnej serii testów antywirusów. Jeżeli COMODO troszeczkę się poprawi a Avast pogorszy się, to zostawiam CIS i TF.

No chyba że będzie Avira po polsku...
Odpowiedz
Aviry się nie spodziewaj szwaby nas nie lubią Sad
Odpowiedz
dużo ludzi jest na forum więc można zrobić spolszczenie aviry Smile
Odpowiedz
Ta wersja Comodo jest niedopracowana zainstalowałem ja w polowie aktualziacji 30% gdzies prosi o resrart dalem resa i znow aktualizuje sie chwile i znow prosi ouruchomienie ponownie komputerazalowo
Odpowiedz
już ktoś zrobił tylko nie pamiętam czy z tego forum
Odpowiedz
mówiłem że są problemy Smile jednym działa innym nie..

z comodo szybko poszło.. Smile
Odpowiedz
ja miałem tak że aktualizacja za pierwszym razem staneła na 30% ale po jakimś czasie ruszyło i się zaktualizowało i prosił o restart i patrzę w panel a tam że nie zaktualizowana to więc 2raz dałem aktualizuj i poszło normalnie beż restartu
Odpowiedz
Miałeś stary wiecej szcześciacóż bede do skutkualbo wywale go niestetySmile
Odpowiedz
lub zainstaluj wersję 3.9 bo niedługo będzie poprawka na pewno
Odpowiedz
Czy COMODO działa Windows XP SP3?
Odpowiedz
Oke chyba tak zrobie Smile
Odpowiedz
tak działa.. ja mam xp sp3.
Odpowiedz
A reaguje na wirusy z eicar (przed pobraniem pliku, tylko kliknięcie) i czy wykrywa w archiwach.
Odpowiedz
reaguje jak daje się zapisz
Odpowiedz
No to żegnaj Avast! Witaj CIS!
Odpowiedz
he to teraz CIS +DW ?Czy cały pakiet z hipsem comodo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości