BitDefender Internet Security
Cytat: Zauważyłem spowolnienie wyświetlania stron, ale nie posiadam najnowszej wersji BD, która ten problem rozwiązuje

Nie dokonałeś aktualizacji czy aktualizacja wnosząca te poprawki nie jest dostępna dla polskiej wersji programu?
Odpowiedz
Instalke sciagnalem z polskiej strony BD. Po zainstalowaniu, zaktualizowaniu i restarcie komputera nadal jest build 1416, a najnowszy to 1437, ktory jest dostepny z poziomu aktualizacji... Moze niedlugo wypuszcza te wersje dla polskiej lokalizacji...

P.S. Nie wiem, czy to wina BD, ale dzisiaj system nie chce sie zaladowac... Czarny ekran przed ekranem logowania...
Aha, fajnie, przywracanie systemu nie moze zostac ukonczone:crazy: (0x8000ffff)
Uff, system sie zaladowal za piatym razem...
Odpowiedz
Ja tam nigdy nie zainstaluje bita w wersji 12.Proces instalacji to chyba jakiś przedszkolak chyba tworzył. (spróbuje tego pakietu dopiero jak zobaczę czarno na białym że zostało to naprawione)
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):Mam pytanko do osób, którym BitDefender działa bezproblemowo; czy odczuwacie jego pracę podczas codziennego korzystania z komputera? Chodzi mi przede wszystkim o zużycie procesora i szybkość wczytywania stron, mniejsza o zużycie pamięci RAMWink


U mnie wszystko jest ok, tylko musiałem wyłączyć jedną opcję w ustawieniach, bo normalnie to strasznie spowalniał wczytywanie stron.

bardok206 napisał(a):Ja tam nigdy nie zainstaluje bita w wersji 12.Proces instalacji to chyba jakiś przedszkolak chyba tworzył. (spróbuje tego pakietu dopiero jak zobaczę czarno na białym że zostało to naprawione)


U mnie wszystko zainstalowało się bez problemu.
Odpowiedz
Ach,tylko nie ten program.
Masakryczny firewall, blokowal wiekszosc aplikacji łączących sie z siecia, wolny skan w porownaniu np. z avira. Czuła,albo nawet zbyt czuła heurystyka .Długi czas dodania nowych definicji do bazy, support wysylajacy "gotowe" odpowiedzi, czesto bez sensu. W czasie testu na nowych malware wyłaczył sie i odmowił ponownego właczenia Grin Dłuzsze uruchamianie komputera, ale po właczeniu sie bita wszystko działało jak nalezy.


Dodano: 06 sty 2012, 14:41

PS. A moze ktos z was wie jak najszybciej zglosic plik do analizy tej firmie?Grin
Odpowiedz
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> ?

ofc załącznik w zipie lub rar z ustawionym hasłem "infected" "malware""virus"chyba coś takiego to było.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> ?

ofc załącznik w zipie lub rar z ustawionym hasłem "infected" "malware""virus"chyba coś takiego to było.
Zazwyczaj zglaszam im na malwarecity lub przez serwer ftp +mail i miesiac dodaja:-( Sprobuje tym mailem.
Odpowiedz
Przeglądam testy i można stwierdzić, że Bitdefender Internet Security jest bardzo dobrym produktem. Czy naprawdę jest taki dobry?
szukam odpowiedniej ochrony.
Odpowiedz
Jest skuteczny, ale jest z nim dużo problemów. Albo zamula system lub internet, albo po prostu uwala komputer Grin
Radzę być ostrożnym z tym programem.
Odpowiedz
obecnie mam go zainstalowanego działa dobrze nie muli jedynie do czego się moge przyczepić to że czasami strony pod operą się rozsypują
Odpowiedz
U mnie po włączeniu kontroli włamań, czy jakoś tak (to ten HIPS, tak?) zablokował jakiś ważny plik. Nie pamiętam jaki, ale mogłem uruchomić komputer jedynie w trybie awaryjnym. Dodatkowo wbudowany deinstalator nie potrafi usunąć programu :crazy: Trzeba zewnętrznym programem usuwać. Tak było przynajmniej w moim przypadku.
Odpowiedz
Używałem go przez jakiś czas i mam mieszane uczucia. Z jednej strony duża wykrywalność, a sam pogram nie zużywa dużo pamięci i ma niskie użycie procesora.A z drugiej strony, znacznie wydłużył się start systemu oraz czas rozpakowywania czy kopiowania dużych plików i uruchamiania programów.Co do stabilności, to tak jak wyżej pisał kamil10506, zaraz po wydaniu wersja 2012 nie bardzo nadawała się do użytku. Ale teraz połatali większość błędów i pod tym względem nie jest źle.
Ale w ogóle to mam wrażenie, że ten program to jest wersja beta nas której testują sobie silnik a zarabiają na jego licencjonowaniu innym oraz wersji biznesowej. Dlatego też rozdają go na prawo i lewo. Polecałbym więc jakiś inny pakiet, np F-Secure oparty na tym samym siniku, który jednocześnie uchodzi za jeden z najlżejszych.
Odpowiedz
wiecie może juz coś o Bitdefender 2013 beta kiedy będzie to znaczy ja wchodzilem na ich strone i tam pisz o biuletynach wersji 2013 więc chyba mają bete 2013
Odpowiedz
Na razie nic nie wiadomo o becie. Jak wydadza publiczna, to o tym poinformuja na stronie, forum, facebooku itd
Odpowiedz
W wielu miejscach w necie (tu na forum również( znalazłem informację, że Bitdefender TS 2012 posiada funkcję wirtualizacji przeglądarki. Nie widzę tej funkcji w programie. Coś mi się wydaje, że ktoś napisał, że jest, a reszta jak te małpy, przepisała i podała dalej. Ale może się mylę?
Odpowiedz
Posiada taką funkcję jest dostępna włącza się ją poprzez toolbar
Odpowiedz
w jaki sposób? Możesz napisać? Korzystam z Chromu.
Odpowiedz
Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa ale w toolbarze jest specjalny przycisk po kliknięciu którego przeglądarka uruchamia się w piaskownicy
Odpowiedz
Hmmm. Ani w Chromie, ani w Firefoxie, ani w Explorerze toolbaru Bitdefender 2012 TS nie posiada.
Odpowiedz
To jakiś błąd wystąpił spróbuj przeinstalować

toolbarek być powinien a tak wygląda po odpaleniu piaskownicy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości