BitDefender Internet Security
Jak dla mnie w tej chwili bd jest bardzo lekki. Ale to dopiero od tego ostatniego buildu który zainstalowałem. Moje wcześniejsze próby instalowania tego programu zawsze okazywały się porażką, z racji tego że chodził u mnie bardzo źle. Dałem mu jeszcze jedną szanse parę dni temu, i jak na razie jestem bardzo zadowolony.
Po 6h, proces vsserv zabrał jakieś 2m10sek 6mb pamięci. W ogóle nie czuć że BD działa. Dziwnie się z tym czuje, bo sam głosiłem wszem i wobec o "mułowatości" tego programu...
Odpowiedz
yaslaw napisał(a):Dziwnie się z tym czuje, bo sam głosiłem wszem i wobec o "mułowatości" tego programu...


No i to pozostało w głowach i utarło się o tym sofcie, i dalej co niektórzy z uporem maniaka tak twierdzą - niestety są w dużym błędzie, bo zrobili ogromny postęp w udoskonalaniu softu, szczególnie w ostatnim buildzie- tak , wcześniej były problemy i to duże , teraz jednak jest on jak marzenie.
Nie ma to jak gruntowne sprawdzenie. Wink
Odpowiedz
Ja korzystałem kiedyś z Bitdefender Internet Security 2012, spowalniał bardzo ale to bardzo otwieranie stron (czasem musiałem czekać kilka minut!).....może w wersji 2013 coś zmieni się.

Wersja 2011 była lepsza Smile nie czułem żadnego spowolnienia
Odpowiedz
Chyba napisałem że obecny buildnic nie spowalnia , jest lekki . Jakie spowolnienie otwierania stron?
Sam napisałeś że korzystałeś kiedyś - kiedyś były wcześniejsze wersje programu , obecna jest bezbłędna.
Nic nie muszą zmieniać w wersji 2013 bo wersja 2012 jest w końcu dopracowana.


Zainstaluj teraz tą wersję , pobraną z oficjalnej strony BDi się przekonaj.
Yaslaw też potwierdza moją opinie o BD.
Odpowiedz
Myślałem że chodzi o wersję 2012, sorry.
Odpowiedz
Andrzej prawisz o wersji pl z 21 kwietniaczy eng?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
bardok206 napisał(a):Andrzej prawisz o wersji pl z 21 kwietnia


Tak o tej wersji , dokładnie 15.0.38.1605
Odpowiedz
Ale ostatnimi czasy ,BD jest zawsze na końcu stawki w testach wydajnościowych , i nie wierzę ,że jakiś kolejny build wniósł do programu tak niesamowitą przemianę . A subiektywne odczucia nie są miarodajne niestety.
Odpowiedz
Cytat:A subiektywne odczucia nie są miarodajne niestety.


Nie za bardzo się z tym zgadzam, ale pewnie masz na myśli używanie dysku przez program, bo przecież użytkownik może zabserwowac, czy program zużywa mocno RAM, procesor i spowalnia system (start, uruchamianie programów itp.)
Odpowiedz
Zostaje z BD Smile Jak dotąd chyba najbardziej odpowiedni program dla mnie ze wszystkich, które używałem.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
Bit wspiera inne przegladarki niz IE, Chrome, Fx i Opera?
Odpowiedz
Oprócz tych jeszcze Safari.
Odpowiedz
Bd się poprawił ale te 20 sekund andrzeja w 8 godzin to nie wiem jakim cudem. Chyba w iddle. Mam go od 2,5 h i na głównym procesie jest 28 sekund. Kilka stron poprzeglądałęm i obejrzałem jeden odcinek serialu 20-30 min przerwy. Można się cieszyć z jednej strony a z drugiej płakać bo za jakiś czas wyjdzie wersja 2013 i powtórka z rozgrywki? Znów będą łatać aż do v2014?


kamil10506 napisał(a):Bit wspiera inne przegladarki niz IE, Chrome, Fx i Opera?
Chyba wszystkie. Maxthon też działa.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
Andrzej lub bardok, bylbym wdzieczny gdybyscie sprawdzili czy ochrona WWW dziala,na Maxthonie

Edit nie zauwazylem, ze bardok napisal, ze dziala Smile
Odpowiedz
To jest jak traffic light pełny i tyle. NA stronie tl"Supported browsersAll" to czemu bd miałby nie współpracować?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
facecik napisał(a):Ale ostatnimi czasy ,BD jest zawsze na końcu stawki w testach wydajnościowych


A czy chcesz mieć komputer sportowy czy zabezpieczony? Zresztą nie wierzę w to, bo używam go obecnie i nie czuję spowolnienia przy kompresji , rozpakowywaniu czy kopiowaniu plików. Jakie subiektywne odczucia? - sprawdzam procesy, dojścia do cpu , ram ,czas procesora cpu , start systemu , nawet solutozainstalowałem i sprawdzałem te rzekome opóźnianie startu - faktycznie jest potężne Panowie - to jest5-7 sekund . Który inny pełnypakiet zabezpieczający spowalnia mniej start, a który niby taki szybki i lekki nie spowalniający startu opóźnia go strasznie? Z tego co się orientuję to chyba Avast?
I jak tu wierzyć testom? To co piszą o BD to istne bzdury - może chcą go upokorzyć na tle innych pakietów, bo wkurza ich to że Rumunii znakomicie sobie radzą co? A inne ( czyt. NIS) windują wyżej - czy aby na pewno takie znakomite , śmiem twierdzić że nie, ba, śmiem twierdzić że zapewne nie od BD.Wink

To moje skromne zdanie na temat BD którego obecnie używam na moim laptopie. Nadmienię że posiadamdysk SSD . ( w wypadku dysku HDDróżnica w działaniu programu może byćdelikatnie inna w stosunku do SSD - jednak takiej nie zauważyłem).


Dodano: 19 maja 2012, 21:34

bardok206 napisał(a):Mam go od 2,5 h i na głównym procesie jest 28 sekund.


Na fizycznym dysku , normalnie zainstalowany? Czy na wirtualu?


Dodano: 19 maja 2012, 21:35

bardok206 napisał(a):Można się cieszyć z jednej strony a z drugiej płakać bo za jakiś czas wyjdzie wersja 2013


Na razie na tej becie nie dostrzegłem żadnych błędów , chodzi płynnie i sprawnie. Nawiasem mówiąc - pożyjemy , zobaczymy. Życzę jak najlepiej BD.
Odpowiedz
Andrzej, normalnie, żadne wirtualne. A co do bd i bety to wolałbym aby jak najwięcej włożyli sił w silnik. Skorzystają też na tym inne ciekawe produkty : )
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
13 godzin pracy laptopa w między czasie :
- przeglądanie internetu na FF
- kilka instalacji programów
- robienie 1,5 godzinnego testu na wirtualu
- 1,5 godziny włączona camtasia do nagrywania testu
- poprawki filmiku w camtasii
- renderowanie filmu ( teraz)

Laptop obciążony dość mocno.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS: Luknijcie ile ramu żre ten ''''muł'''' - ogrom.

A teraz jeśli o tym mowa -jutro odpalajcie swoje komputery i po 13 godzinach podajcie rzetelny czas procesora cpu swoich programów. Chętnie zobaczę jak ma się BD w stosunku do innych w takim właśnie czasie. Swoją drogą to jest dla mnie zupełnie nic.
Teoria i tabelki w internecie mają się nijak , czas na praktykę Panowie i prawdziwe zużycia. Wink

I nikt mi nie powie że to g.....ny soft.
Odpowiedz
Sam miałem zdanie, że X czy Y to jest wielki ship, dopóty,dopóki sam nie zainstalowałem i sprawdziłem. Wiele zależy nie tyle od mocarnej maszyny co od fanej konfiguracji. Na mocnej maszynie może czasem zamulać coś a na słabszej już nie. Należy program sprawdzić i wyrazić opinie, po to są wersje trial.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
u mnie wygląda to tak jak widać po niemal 14h pracy komputera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości