BitDefender Internet Security
Program jest dość lekki, na pewno nie jest to poziom NIS-a to pewne (pomijam Weebrot) , jednak w sposób widoczny strony wczytują się wolniej .Nie jest to jakieś straszne opóźnienie ,ale jednak widoczne.
Zużycie ramu i obciążenie procesora jest widoczne powyżej, jest na dobrym poziomie.Sam program nie jest odczuwalny, poza osłoną www.
Odpowiedz
Troszkę wolniej jest, ale jak ktoś nie potrzebuje skanera linków czy ochrony www, to można je wyeliminować.
Odpowiedz
Nie no jasne, można wyłaczyć ochronę www, ale jeśli może być bezpieczniej i szybciej w takim F-Secure z ich silnikiem ,to czemu tu tak nie jest Wink
W sumie szkoda, że to nie jest poprawione, bo sam pakiet naprawdę fajnie działa, nie wiem jak wersja 2012 się sprawowała, bo dawno tego softu nie miałem , chyba ostatnio w 2004 roku Tongue ,ale w testach zawsze ciężko było z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Ohoho, 2012 to była kompletna porażka... Ciężka, wolna, zbugowana (przynajmniej w pierwszych finalnych buildach), jednym słowem tragedia. Tu widać sporą różnicę na plus, obciążenie bardzo ładnie zredukowali. Jedyny mankament, to te troszkę wolniejsze ładowanie stron, poza tym wydajnościowo rewelacja.
Odpowiedz
Dziwna sprawa, ale po restarcie już nie jest tak różowo.Mam na myśli start systemu, trwa on już znacznie dłużej niż ten pierwszy o któym pisałem wcześniej.Teraz z BD AV na pokładzie trwa to za każdym razem około 55-60 sekund , a więc dwukrotnie dłużej niż normalny start z NIS-em na pokładzie.
Odpowiedz
Daj mu kilka restartow na zadomowienie sie Wink
Odpowiedz
Tak wiem,zrestartowałem go jeszcze kilka razy i unormowało się na poziomie 35 sekund .
Odpowiedz
facecik napisał(a):Tak wiem,zrestartowałem go jeszcze kilka razy i unormowało się na poziomie 35 sekund .

Jestem pozytywnie zaskoczonyBeer
Odpowiedz
Ale jest problem, po instalcji BD ,Opera stwierdza za każdym odpaleniem, że strony mają problem z certyfikatem, na każdej stronie ze speed diala ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ja mialem dokladnie to samo po instalacji pelnej wersji TrafficLighta. Napisze na ich forum.
Odpowiedz
No trochę dali d..y z tym , wypuszczają nową wersję i takie jaja...ech ... nie wspomę co się dzieje jak wchodzę na FB, zostaja zaatakowany dziesiątkami certyfikatów Grin
Odpowiedz
Bug poszedl, czekamy teraz na odpowiedz Smile
Odpowiedz
facecik napisał(a):No trochę dali d..y z tym , wypuszczają nową wersję i takie jaja...ech ... nie wspomę co się dzieje jak wchodzę na FB, zostaja zaatakowany dziesiątkami certyfikatów Grin

Problem wystepuje tylko na Operze?
Odpowiedz
Na Firefox-ie nie mam tych problemów, ale fakt mnie nie pocieszający - zwalnia strony i niektóre długo wczytują się. Suspicious
Odpowiedz
Ja mam tylko Operę więc nie sprawdzę jak na Chrome czy FF .
Odpowiedz
Na Maxthonie również nie miałem problemów.
Odpowiedz
Panowie, a gdzie wirtualizacja przeglądarki? Nie widzę...
Odpowiedz
a co z firewall-em ? zrobili normalny,ludzki ,czyli okienko z zapytaniem i czeka na odp. ? czy usuwa,a potem się grzebać ? Suspicious
Odpowiedz
zbir napisał(a):Panowie, a gdzie wirtualizacja przeglądarki? Nie widzę...

Trzeba włączyć wysuwany toolbar w ustawieniach, tam znajduje się przycisk do wirtualizacji okna.
Odpowiedz
Dzięki, znalazłem Smile Pięknie chodzi. Zero zwiech na W7. Ciekawe jak długo he he.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości