BitDefender Internet Security
Ze względu na dalszy brak self-defense w F-Secure i ciągłe olewanie tej kwestii przez support, myślę poważnie nad przejściem na BitDefendera.
Rozumiem, że on nie ma takich cyrków z auto-ochroną? Smile
Odpowiedz
Ktoś wie o jakimś promo na licencję od BD?
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Czy wie kto jak używać funkcji-safepay-?
Włączyłem ją i brak reakcji myszki,klawiatury pomogły tylko trzy magiczne klawisze by się wylogować.
Odpowiedz
U mnie działała poprawnie.
Odpowiedz
Przypadkowo już wiem co jest powodem wyświetlania błędów niepełnych certyfikatów.Ta sama sytuacja ma miejsce przy zainstalowany Esecie , po prostu trzeba ręcznie dodać certyfikat Bitdefendera bądź Eseta do Opery i po problemie. Niestety program AV sam powinien je dodawać , tak jest zaznaczone domyślnie w Eset SS ale niestety nie dodaje go automatycznie.
Odpowiedz
Po kilku dniach użytkowania powiem taki: nadal leciutki i szybki przy otwieraniu stron, Winampa czy plików Worda. Raz pokazał się krytyczny błąd i program polecił, bym go zamknął Smile Kilka razy "zapominał", że jest w trybie autopilota. W stosunku do wersji 2012 o niebo stabilniejszy. Nie ma nawet o czym mówić!
Odpowiedz
Mam pytania. Wiem, że odpowiedzi sa byc moze totalnie oczywiste, ale mam ten soft pierwszy raz i chcę go potestować.
Oto one:
Co to jest Safebox?
File Encryption to magazyn plików taki jak w McAfee Tp?
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Online backup Bitdefendera.
Odpowiedz
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Online backup Bitdefendera.

Dziękuję , bo po prostu jeszcze tego softa nie ogarniamGrin
Jest bardzo lekki.

Dodano: 01 lip 2012, 20:33

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Do jakiej opcji przekierowywują te kwadraciki, bo mam napisane,że na Xp nie działa.(?)
Odpowiedz
Te kwadraciki uruchamiają przeglądarkę w zwirtualizowanym środowisku z tego co pamiętam
Odpowiedz
Tak, potwierdzam, że jest to opcja do włączenia przeglądarki w piasku.
Odpowiedz
Opcja SafePay jest świetna podobnie jak w Avaście.
Odpowiedz
Alex, czyli rozumiem, że pod względem wydajności na Twoim systemie, jesteś zadowoly z Bita? Smile
Możesz szybko zobaczyć, że można ubić procesy programu przez menadżer zadań na administratorze?
Odpowiedz
Nie mogę wyłączyc procesów mam błędy.
W arcabit mks_vir sobie wyłaczałem.
Ten program to leciutka kobyła.
Ale wywalił mi McAfee SiteAdvisora Life na którego miałem licencję , a nie pamiętam loginu None


Ma mozliwość skanu zaszyfrowanych archiwów.
SafeBox ma tylko 256 mb?

Jakie są u was wyniki Comodo Leaktest, bo u mnie na normalnych ustawieniach zaledwie 50/340!
Z kolei kiedy ustawiłem go na paranoję i agresywny tryb to po prostu pojawiło się okienko z opcją zabicia clt.exe
Odpowiedz
Jakie funkcje ma dokladnie w BitDefender, SafePay?
Odpowiedz
ELWIS1 napisał(a):Jakie funkcje ma dokladnie w BitDefender, SafePay?

Przegladarka ,która włacza sie na dziwnym tle. Idealna do przelewów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodano: 02 lip 2012, 13:39

Pierwsze uruchomienie systemu z nowym bitem- 8 minut.
Firefox zmulony Smile
Choc ogólnie system działa leciutko to raczej niezbyt nadaje sie na starsze maszyny.
Strony faktycznie długo się ładują.
AQQ się wyłącza.
Przyczepił się programu FastStone Capture (podejrzana aplikacja). Chyba ma dobrą ochronę przed Screenloggerami
Odpowiedz
Akurat u mnie system po pierwszym reboocie uruchomił się szybko.
Odpowiedz
Wyskoczyło mnie takie coś:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zawias systemu, restarty, usunięcie, zanik internetu, resztki w rejestrze, przywracanie WindowsaSad
Odpowiedz
Czyli powtórka z rozrywki. Czekamy teraz min. 3 miesiące na wprowadzenie niezbędnych poprawek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości