BitDefender Internet Security
Tez mam Bitdefendera i czytałem o tłumaczeniach go, czekam więcCool
Odpowiedz
Złamałem się i po roku korzystania z EAM kupiłem licencję na Bitka IS 2013. Jak na razie jestem bardzo zadowolony - lekki, nie spowalnia systemu w trakcie pracy, ba, nawet podczas skanowania jest u mnie prawie nieodczuwalny. Jedyne co mogę mu zarzucić, to nieco zbyt długi proces skanowania (EAM ~ 40 minut, Bitek ~90 minut), lekka ubogość w opcje konfiguracyjne i znacznie wydłużony czas startowania systemu (o kilka ładnych sekund). Rozmawiałem też wczoraj z supportem - na czacie - w sprawie SafePay i Inteligo.pl. Ponieważ posiadam tam konto przeznaczone tylko do płatności elektronicznych, niedziałający przycisk "Logowanie" psuje wrażenie Wink Ku mojemu zdziwieniu, dzisiaj dostałem na skrzynkę następującego maila:


Dear xxxx,


Thank you for your interest in our security solution, Bitdefender.

We have sent the website to our Safepay analysis team so that they can add it
to the list of urls that automatically trigger Safepay to open and we will
contact you with more information once this process has been successfully
completed.

After it is added, we will try to check if there are any functionality issues
within the page itself when accessing it with Safepay.

Have a great day!

Best regards,
Tudor Florescu
Bitdefender Technical Support Engineer
-------------------------------------

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-------------------------------------
Use Quick Scan:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



---------------------- Original Message ---------------------

> Country: POLAND (PL)
> City: Warszawa
> IP: xxxx
>
>
>
> Chat Summary: The customer stated that SafePay is not compatible with
> Inteligo.pl not being recognized and not being able to log in.
> He just wanted us to know so we can fix the issue
> The customer did not want to disable the feature just wanted us to know
>
>
> End Chat Summary
> -----------------------

Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale nie spodziewałem się takiej reakcji. Generalnie - pakiet mocno u mnie plusuje, zobaczymy, jak będzie po kilku miesiącach <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
Support Bitdefendera faktycznie działa, w poniedziałek powinny się pojawić uaktualnienia list banków dla SafePay, bo zapomniałem o niektórych, w tym Inteligo.pl.
Jedyne co zauważyłem na minus, to właśnie długi skan, troszkę szarpie procesorem podczas przeglądania stron, ale to nic wielkiego oraz złe wyniki w Speedteście (albo jest długie nic i poprawny wynik albo skacze), na co dzień np. podczas pobierania plików nie widać problemów.
Odpowiedz
90dni trail na Bitdefender Total Security 2013 nadal dostepny Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Coś jest nie tak z tym Bitdefenderem czy on domyślnie sprawdza aktualizacje co 10 minut?
Odpowiedz
Tak,u mnie też tak jest,najcześciej aktualizuje szkodliwe url

Czyli u Ciebie wszystko ok,bit już tak ma Smile
Odpowiedz
Zdziwiłem się trochę, bo co patrzę na pulpit, to widzę, że BitDefender pobiera aktualizacje. Ale nie obciąża komputera podczas aktualizacji, więc może się aktualizować cały czas. Smile
Odpowiedz
Wydaje mi sie że ta ikona aktualizacji kręci sie też podczas sprawdzania w cloud,bo często wiruje przy uruchamianiu różnych plików i programów.
Odpowiedz
Tego akurat nie zauważyłem. Ogółem Bitdefender w najnowszym buildzie jest bardzo dopracowany i przede wszystkim wydajny! Smile
Odpowiedz
Zgadzam się jedyny pakiet który został u mnie na stałe,wczesniej zmieniałem pakiety co miesiąc a nawet częsciej Grin

Nawet teraz mi się zdarzy wypróbować jakiś nowy ale szybko wracam do bita.

Jedyny na jaki był bym gotów zmienić bitdefendera toAVG IS 2013,również pakiet miły w użytkowaniu,wykrywalnośc to już inna sprawa.
Odpowiedz
W porównaniu Bitdefendera do AVG, to ten drugi wypada słabo szczególnie pod względem funkcjonalności, w 2013 obkroili ten pakiet. Nie ma nawet listy uruchomionych procesów, która faktycznie się przydawała.

aope, pisał wcześniej o spowolnieniu podczas uruchamiania systemu. Ja nic takiego nie zauważyłem, robi dwa pełne obroty jak w przypadku niezainstalowanego systemu (oczywiście mówię o uruchamianiu niehybrydowym), przy hybrydzie robi jeszcze mniej, ale to z racji tego, że usługi są już załadowane.
Odpowiedz
Z Bitdefenderem TS mam pewien problem. Otóż, po kilku uruchomieniach funkcji Tune Up przestaje ona działać. Dzieje się tak na wszystkich moich komputerach.
Odpowiedz
czy o to chodzi?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Nie. Chodzi o to, że po którymś tam razie włączenia Tune Up, włącza się, próbuje usunąć zbędne śmieci, ale w pewnej chwili pojawia sie okienko Windowe Eksplorera z informacją, że program przestał działać. TuneUp zamyka się i na tym koniec.
Odpowiedz
Aktualizuje się co pół godziny, w sumie to tylko sprawdza aktualizacje, bo nie zawsze mu się trafi baza. Sprawdzanie trwa koło 5 minut, co jest lekką przesadą.:crazy:
Odpowiedz
Ten program naprawdę jest super, używam go i nawet aktualizacje są nie widoczne. Praktycznie nie czuje się że działa. Bitdefender IS jest the best Smile
Odpowiedz
Inteligo i Safepay już się lubią Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
Nie ma powodu. Zakładając,że bankowa ochrona Kasperskyego i Bitdefendera są tak samo skuteczne, to kasperskyego jest o wiele wygodniejsza. W Bitdefenderze nie dział funkcja kopiuj wklej. W ogóle "odcina" od reszty kompa. Jeśli ktoś ma na przykład nr konta zapisany w notatniku, to dupa zimna. W Bitdefenderze ochrona bankowa jest odizolowana od reszty na amen. Niepraktyczne.
Odpowiedz
Ale chyba bezpieczniejsze ?
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
Wygoda i bezpieczeństwo nigdy nie szły i nie będą szły ze sobą w parze - albo jedno, albo drugie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości