BitDefender Internet Security
ja używam wersji Total Security 2013 PL i żadna aktualizacja bulidu nie nastąpiła, tzn cały czas program pokazuje 16.23.0.1637
Odpowiedz
Hmm....

mam pytanie jako że ten build miał poprawić blokowanie przez Bitdefendera odtwarzania filmów na niektórych stronach.
Mam właśnie takie problem i nie wiem czy to wina tego programu czy coś z przeglądarką.
Czy któryś z użytkowników BD (szczególnie pod Win8x64) mógłby spróbować i zobaczyć czy np, ten film pod Chromem się urucchamia?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

U mnie nie da się kliknąć w przycisk "play" na środku ekranu...
Problem występował też na gazeta.pl - gdy filmy odtwarzane były w tym ich playerze...

P.S teraz widzę że film się jednak ładuje... ciekawe - nie wiem od kiedy mam ten build - wcześniej miałem problem z odtwarzaniem a teraz działa.. może to efekt placebo, albo coś poprawili Wink
Odpowiedz
Jaką macie wersję pliku bdcore.dll?
Odpowiedz
Chodzi Ci o bd-cfcore.dll ? Bo tego który podałes nie potrafię namierzyć..
16.24.0.1683
Odpowiedz
Hmmm... wydaje mi się, że powinien być plik bdcore.dll. Pytam, bo to jest silnik Bitdefender i chciałem sprawdzić jaka jest różnica w rozbieżności wersji silnika pomiędzy aplikacją BD a Emsi.
Odpowiedz
Wersja silnika (przynajmniej to co pokazuje mi okno programu) to 7.44856
Odpowiedz
Nie. Więc to nie to Sad
Odpowiedz
Oki mam go (\Program Files\Common Files\Bitdefender\Bitdefender Threat Scanner\Antivirus_11505_055)..

11.0.1.6
Odpowiedz
Tak! O to chodziło. Dzięki serdeczneBeer
Odpowiedz
Nie ma sprawy, ale z ciekawości zapytam - wersje EMisoftu i BD są tożsame czy nie?
Odpowiedz
yaslaw napisał(a):Nie ma sprawy, ale z ciekawości zapytam - wersje EMisoftu i BD są tożsame czy nie?

Tak.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Witam. Mam do Was pytanie czy Bit Defender IS 2013 posiada ochronę przeglądarki Chrome? Warto się przesiąść na ten pakiet z Kasperskiego?
Odpowiedz
Moim zdaniem KIS i BIt oferują bardzo zbliżony poziom ochrony - więc pod tym względem nie wiem czy jest sens. Pytanie tylko jak chodzi Ci KIS jeśli chodzi o obciążenie zasobów. Wiele się poprawiło w nowych wersjach Kasperskiego ale na moimsprzęcie jest on zauważalnie cięższy od BIS''a (po przeprowadzeniu pełnych skanów). I tak BIS oferuje wsparcie dla Chrome/Chromium i posiada równie dobrą ochronę bankowości internetowej (u kasperskiego to bezpieczne pieniądze a tutaj safe pay - odpalający piaskownice w momencie wykrycia strony bankowej)
Podsumowując jeśli chodzi Ci dobrze KIS to ja bym nie zmieniał antywirusa.
Odpowiedz
Kaspersky ma lepszą ochronę proaktywną , więc jeśli priorytetem jest najwyższy poziom ochrony, wybrałbym KIS zdecydowanie.
Odpowiedz
Kończy mi się licencja na Kasperskyego niedługo i zastanawiam się czy przedłużać czy zainstalować BD IS z promocji na rok. Kaspersky niestety trochę ciągnie mój procek, więc może Bit będzie lepiej się sprawował?
Odpowiedz
Od tego są werje trial aby spróbować jak to działa na Twoim sprzęcie Wink
Odpowiedz
Czy ktoś w BIS 2013 spotkał się z problemem skanowania sll?Mianowicie nie mam wyników wiarygodności w google search na przeglądarkach które używają sll.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
U mnie zawsze działało bez zarzutu.
Odpowiedz
Witam. Czy Bit Defendera IS 2013 trzeba dodatkowo konfigurować, czy wystarczą "fabryczne" ustawienia?
Odpowiedz
Nie wiem jak wyglądają ustawienia wersji IS, ale w Windows 8 Security włączyłem (domyślnie wyłączone):
- Settings -> Privacy -> Show Bitdefender Toolbar (działa w Chrome i chyba nie potrzebuję już Bitdefender Traffic Light),
- Settings -> Firewall -> Advanced -> Intrusion Detection System na Normal,
- Settings -> Firewall -> Advanced -> Monitor Wi-Fi connections

Więcej jeszcze nie mieszałem Craze
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości