BitDefender Internet Security
Hm.. to by mogło potwierdzać, dlaczego ostatnio ni stąd, ni zowąd miałem problemy właśnie na Operze i głównie na stronach idących po SSLu.
Nie brałem w ogóle pod uwagę, że to mógł być BitDefender.

Jeżeli natomiast o same SafeGroup chodzi, tutaj SSL nie powinno wpływać na szybkość wczytywania strony (jeżeli już to w minimalnym, w zasadzie niezauważalnym stopniu).
Odpowiedz
Wersja Polska jest już dostępna w wersji 16.26.0.1739, zmiany takie same co w wersji Angielskiej.
Odpowiedz
Wyszedł przed chwilką nowy bulid:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Powoli zaczyna pachnieć betą. Smile

Zapisy rozpoczęte:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Changelog:
Cytat: Date: 02.25.2013

Affected software:

- Bitdefender Total Security 2013
- Bitdefender Internet Security 2013
- Bitdefender Antivirus Plus 2013

Localization: US;

Version: 16.27.0.1763

Platform: x86, x64

Updates + fixes:

- Major improvements made to QuickScan;
- Speed improvements made to Search Advisor;
- Add to whitelist is working properly for all phishing websites, including HTTPS;
- Correct integration of TrafficLight in Opera 11.xx and Opera 12.xx;
- Malware alert is improperly displayed the first time for some websites;
- Anti-Theft lock command runs properly on Windows 8 X64 installed with UEFI activated and GPT partition table;
- Small design improvements made to file vault module;
- "I understand the risk, take me there anyway" is working properly on all blocked websites;
- Vulnerability scan detects the latest versions of some installed programs;
- Accessing Events from Widget is working properly on all operating systems;
- Integrated TrafficLight SDK 1.5.0.157;

Size: ~30 MB

Update method: Automatically by Live Update module
Odpowiedz
Coś nie tak z tą ostatnią aktualizacją. Program wyświetla monit o restart komputera aby dokończyć aktualizację a po restarcie znowu prosi o to samo. U was podobnie jest?
Odpowiedz
BD zaprasza do testowania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Można pobierać i testować

Cytat: What’s New
Here''s what you should be focusing when testing

Adaptive Scanning Technology

The New Bitdefender now exclusively integrates an innovative technology that visibly improves speed and performance in a matter of hours by gradually molding to your PC.

Wallet

Bitdefender now introduces a fully-fledged Wallet, which allows you to quickly access your sensitive credentials, and even automatically fills them to you save time.

Safepay

This year, our secure online banking environment also keeps your sensitive data (required to complete online transactions), closely within reach, in a secure manner, via Bitdefender’s new Wallet feature.

Weekly Security Report

The new Security Report presents your overall security status for the past week, including scans and disinfections, pending issues if any and ways to fix them, as well as feature recommendations and notifications of unused modules.

Full Cloud Antispam

Bitdefender has turned its antispam technology full Cloud, resulting in no impact on performance, even better detection rates, and a very small footprint on disk.

Parental Control

Our advanced Parental Control have undergone major enhancements such as coverage on all Windows environments, even Windows 8 and Windows RT, full http / https protection, a different Facebook user experience and many new options.


Strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
imho, szału nie ma ;]ciekaww jestem jak sprawa wygląda z zużyciem zasób, ram/procesor
Odpowiedz
Testowałem świeże ransomy kilkukrotnie na pakietach i Bitdefender jako jedyny nigdy nie dopuścił do infekcji, pozostałe produkty jak Norton, Kaspersky, avast!, AVG itd. nie blokowały szkodnika w ogóle. Wielkie brawa dla Bita!Beer
Odpowiedz
PascalHP napisał(a):Testowałem świeże ransomy kilkukrotnie na pakietach i Bitdefender jako jedyny nigdy nie dopuścił do infekcji, pozostałe produkty jak Norton, Kaspersky, avast!, AVG itd. nie blokowały szkodnika w ogóle. Wielkie brawa dla Bita!Beer


A testowałeś betę Bitdefendera?, możesz mi powiedzieć ile wykorzystuje zasobów systemowych.
Odpowiedz
Nie pamiętam, ale porównywalnie do trzynastki.
Odpowiedz
Mam pytanko: czy kluczyk do wersji BDIS 2011 będzie pasował do v. 2013, lub czy wersję 2011 będę mógł zaktualizować do najnowszej?
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Powinno nie być problemów z tego co się orientuję.
Odpowiedz
TeGEZ napisał(a):imho, szału nie ma ;]ciekaww jestem jak sprawa wygląda z zużyciem zasób, ram/procesor


Zużycie zasobów systemowych się nie różni, postawiłem na maszynie wirtualnej z 1GB RAM i beta śmiga tak samo sprawnie jak wersja 2013.

Na dzień dzisiejszy nie ma miedzy nimi różnicy, obie wykorzystują ten sam silnik i te same komponenty sygnatur. Zmiany są wyłącznie w kosmetyce interfejsu nic więcej.

Beta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


STABILNA 2013

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Są też zmiany, których nie widać... Nie widać gołym okiem usprawnień wydajności, poprawek stabilności itd. Silnik może być taki sam.
Odpowiedz
Witam. Mam takie pytanie - czy jeśli posiada się pakiet BitDefender IS 2013 to warto instalować dodatkowego firewalla np. Private Firewall ? Czy nie będą się gryzły ?
Odpowiedz
Bitdefender IS ma już firewall, więc nie trzeba (a nawet nie należy) instalować kolejnego.
Odpowiedz
Witam. Mam pytanie jak to jest z ochroną przez protokół https? Ostatnio z ciekawości sprawdzałem pliki eicara to przez https Bitdefender przepuścił wszystkie pliki, więc chyba jest coś nie tak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości