BitDefender Internet Security
miałem przez 2 dni lekki nie jest ale na 2 dzień była już poprawa natomiast strony się trochę wolniej wczytują wykrywalność dobra podczas skanu łaczy się z chmurą w Bukareszcie Tongue
bardzo dobrze radzi sobie ochrona przeglądarki i blokuje większość niebezpiecznych stron można też przeglądarkę uruchomić w sandboxie acz nie da się stwierdzić czy ten sandbox na pewno działa
jak program znajdzie niebezpieczny plik to go kasuje czasami tylko przenosi do kwarantanny po wykryciu nie można w żaden sposób wpłynąć na to co program ma z wykrytym plikiem zrobić to jest największa wada
2 razy po uruchomieniu komputera bd odciął internet trzeba było restartować system jeszcze raz bo nie dało się w żaden sposób przywrócić połączenia
Odpowiedz
A jak z działaniemtego"hipsa" którego można włączyć w zakładce firewall? w becie 2 lub 3 miałem problem na virtualu, mianowicie blokowany był ie i windows explorer.

edit: Czy ktoś gdzieś wyczytał może czy zostały wprowadzone jakieś zmiany w silniku av?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
mi raz zablokował aqq
Odpowiedz
AQQ kilka AV blokuje z tego co wiem. A mógłby ktoś pokazać zrzut ekranu z menadżera procesów? Najlepiej z Process Explorer
Odpowiedz
wczoraj zainstalowałem jeszcze raz na świeży system i działa lżej niż przedtem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Dzięki. Tak sobie...
Odpowiedz
Jak na ten pakiet to całkiem nieźle, muszę go na virtual wrzucić...Będzie już 10 AV Grin
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
to jest z wersji Total w innych odejdzie proces safeboxservice.exe
Odpowiedz
Safe Box to Sandbox? W IS go nie ma?
Odpowiedz
to wynik świetny jak na total Cool
oraz przykład dla niektórych IS że można mieć dużo pod ''''maską'''' z małym wykorzystaniem zasobów...
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
to program do backupu chyba u nich na serwerze pliki trzyma bo żeby uruchomić trzeba najpierw się na swoje konto zalogować
Odpowiedz
A to fajna opcja Smile Ogólnie podoba mi siE ten BitDefender, tylko z tego co czytam jest trochę zabugowany...
Odpowiedz
Ma natywne procesy x64?
No i jak odbija się na procesorze (cpu time w porównaniu do innych procesów, np. dwm''a).
Odpowiedz
McAfee ma chyba tylko z programów IS wszystkie procesy x64.
Odpowiedz
skanowanie raz robiłem i uruchomiłem kilka virków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zord, a pisałeś kiedyś, że Bit...Beta ma dziurawą zaporę, tj. wszystkie porty miałeś otworzone. Sprawdziłeś, czy teraz też tak się dzieje?
Odpowiedz
w tej wersji działa normalnie
Odpowiedz
a jak tam z automatycznym kasowaniem plików które bit uzna za wirusy? Dalej nie można ich przywracać?
Odpowiedz
nie można większość kasuje bezpowrotnie z testowych paczek tylko po parę sztuk trafiało do kwarantanny
Odpowiedz
u mnie na virtualu z xp sp3 nie chce się zainstalować :/
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości