BitDefender Internet Security
podobno niekompaktybilny z xp,czy to prawda?
Odpowiedz
update... a jednak byłem zmuszony go wykasować.
Po dwóch restartach odczułem żóóółwie tempo ładowania stron, niektóre nie wczytywały się kompletnie.
Szkoda to moje 3cie podejście do wersji 2012 (wcześniej próbowałem z betą, finalną angielską i teraz z polską) i za każdym razem musiałem go usunąć.
Może 2013 będzie lepsza dla mojego sprzętu Smile
Odpowiedz
Czy ktoś z Was usiłował zainstalować Bitdefendera 2012 TS mając na dysku zainstalowany Malwarebytes w wersji FreeSmile
Odpowiedz
Ja dla świetego spokoju odinstalowałem podczas instalacji. Akurat wyktywalność bitdefendera jest na tyle wysoka że uznałem że mogę.
Inna sprawa że tak jak pisałem pomimo wielu prób mojego podejścia do tego programu i poczatkowego entuzjazmu (ach ten interface), za każdym razem okazywało się że nie mogę tego normalnie użytkować bo coś spowalnia...
skanowanie naszych paczek z malware to już wogóle jest jazda bez trzymanki bo potrafi robić skan godzinami...
Odpowiedz
A ja zainstalowałem i...odinstalowałem Lol
Odpowiedz
niestety.... ja miałem trzy próby i trzy zakończone odinstalowaniem. Próbowałem się przekonać jako że mam jeszcze dwuletnią licencję na ten program, ale na moim komputerze, opóźnienie w przeglądaniu stron było drastyczne.
Również ich support na forum jest gorzej niż marny, czasem ktoś się odzywa nawet po miesiącu czasu (albo i w ogóle). Szkoda bo z kolei silnik program to jest absolutna czołówka w wykrywalności zagrożeń.
Odpowiedz
BitDefender właśnie żyje z tego silnika. Tyle firm z niego korzysta, chociażby Acronis Backup&Security, Bullguard, Immunet.
Zgadzam się, interfejs jest przecudowny Smile.
Odpowiedz
Geniu, to co wymieniles, to nic.
Przeciez z silnika korzystaja programy z czolowki-GData i FSecure Smile

No ale wydajnosc i stabilnosc to jakies nieporozumienie Facepalm
Ale spoko, pewnie w wersji 2020 zniknie problem z instalacją Tongue
Odpowiedz
Jestem uparty, dałem programowi jeszcze jedną szansę, odstąpiłem go znajomym którym instalowałem na świeżo system (win 7 x32). Wszystko pięknie, tylko co drugi restart komputera laptop uruchamiał się:
1) w podstawowym trybie graficznym
2) touchpad nie działał
Co drugi raz z kolei wszystko działało świetnie, a sam program był praktycznie niezauważalny dla zużycia procesora.
Jak widać nawet na czystym systemie program potrafi robić dziwne wolty. Zresztą z obserwacji swoich jak i waszych a także ichniego forum, widzę że gama "efektów" które towarzyszą używaniu tego programu, jest gigantyczna Grin Właściwie nigdy nie wiadomo co nie będzie działać po zainstalowaniu tego progsa ale coś na pewno ;-)
Odpowiedz
Firma BitDefender, producent oprogramowania zabezpieczającego rozpoczęła otwarty program beta swojego flagowego produktu BitDefender Total Security 2010.

Pakiet zabezpieczeń będzie zawierał zarówno nowe funkcje jak i te znane z poprzednich wersji programu. Wśród nich bardziej wydajny skaner antywirusowy wyposażony w nowe techniki heurystycznego wykrywania zagrożeń, ulepszony panel kontroli rodzicielskiej oraz uproszczony interfejs. Użytkownicy którzy przystąpią do otwartego programu beta mogą dodatkowo wygrać licencje na oprogramowania oraz inne atrakcyjne nagrody (Nintendo Wii, Apple iPod Touch).

BitDefender Total Security 2010 Beta dostępny jest do pobrania na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Interfejs

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Więcej Fotek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Jest nawet wsparcie antyspamu dla Thunderbirda (3.1)Cool
Odpowiedz
ja instalowałem na normalnym systemie ten ich HIPS bardzo czuły jest program trochę spowalnia system ale myślę ze po paru dniach by się dotarł poprzednie wersje po jakimś czasie robiły się lżejsze ale jak nic nie zrobią z tym kasowaniem plików to jak dla mnie program odpada


Dodano: 26 lip 2011, 2011 16:17

finalna wersja jest już nieoficjalnie dostępna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Mam pytanko do osób, którym BitDefender działa bezproblemowo; czy odczuwacie jego pracę podczas codziennego korzystania z komputera? Chodzi mi przede wszystkim o zużycie procesora i szybkość wczytywania stron, mniejsza o zużycie pamięci RAMWink
Odpowiedz
Ja miałem BD chwile u mnie spowalnial znacznie start systemu i wczytywanie stron,dlatego długo u mnie nie zagościł.
Odpowiedz
Dosyć mocno obciąża kompa, o ile z RAMem jest ok, o tyle nieźle angażuje proca.
Odpowiedz
to tylko przez jakiś czas po paru jest lepiej
Odpowiedz
A zrobienie pełnego skanu pomaga?
Odpowiedz
Ech, wydawać by się mogło, że jak F-Secure i nawet G Data są dosyć lekkie, to BitDefender też, ale widać po prostu źle go zoptymalizowali...
Oczywiście sam będę musiał zainstalować i sprawdzić, jak działa u mnie...

Oczywiście Bitdefender posiada proces cache''owania? (Lukas pyta w sumie o to samo Smile )
Odpowiedz
cachuje pliki 2 skan i potem praca jest szybsza jak by nie te bugi to nie był by to zły pakiecik
Odpowiedz
Ostatnie aktualizacje naprawily wiele bledow

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzisiaj zainstaluje i po pelnym skanowaniu dam znac, jak chodzi.


Dodano: 12 gru 2011, 16:55

A więc - instalacja długa. Mimo dużego rozmiaru pliku instalacyjnego (226 MB), program musiał pobrać jakieś pliki. Musiałem odinstalować MBAMa i zrestartować komputer, żeby móc zainstalować BD...
Aktualizacja sygnatur przebiegła u mnie szybko, po pełnym skanie zużywa bardzo mało RAMu (średnio 30-40MB), zuzycie procesora też minimalne (5% maks.)
Ogólnie jest lekki.
Zauważyłem spowolnienie wyświetlania stron, ale nie posiadam najnowszej wersji BD, która ten problem rozwiązuje

Skanuje dość szybko, usuwanie zagrożeń na przyzwoitym poziomie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości