Pogaduchy...już otwarte :)
#1
Witam i zapraszam do rozmowy Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Witam,

Super posuniecie z otwarciem Pogaduch, na prawdę dobrze zrobiliście. Teraz będzie można wszystkie nieadekwatne dyskusje pod danym tematem, nie wnoszące nic wartościowego w dany temat przenieść tutaj i tu je prowadzić do woli.

Podczas czytania zgłoszeń do konkursu noworocznego organizowanegoprzez Mikołaja ujęły mnie dwa wpisy. Nie wiem dlaczego ale nie chca wyjść mi z głowy. Domyślam się ze za tymi wpisami stoi pewna bariera nie pozwalająca zdobyć w w jakiś inny sposób licencji do pewnego programu niż poprzez taki właśnie konkurs. W sumie to nie powinno mnie to ze tak powiem obchodzić to w końcu obcy ludzie których nie znam osobiście, ale jak juz powiedziałem nie mogę przestać jakos o tym myśleć. Po kilku przemyśleniach postanowiłem że jezeli te osoby nie będą miały szczęścia w konkursie kupie za własne pieniądze dwie pełne licencje na dany program. Jestem pewien że spełnię w ten sposób tak jak by marzenia tych dwóch osób.
Odpowiedz
#3
Powrót pogawędek?? Tongue
Odpowiedz
#4
Jak tam Eugeniuszu na nowej drodze życia? Nie brakuje Ci Władzy? ;-)
Odpowiedz
#5
Eugeniusz napisał(a):Powrót pogawędek?? Tongue
Tak...otworzyliśmy ten kącik, bo chyba faktycznie brakowało takiego miejsca do pogadania o pierdółkach Cool
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
To jest złamanie mojej tradycji zakładania pogawędek Craze
Odpowiedz
#7
Eugeniusz nowe rządy nowe prawa Grin hehehe
Odpowiedz
#8
[quote="Eugeniusz"]To jest złamanie mojej tradycji zakładania pogawędek Grin


*- (znaczy się największy spamer)
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
#9
Miła niespodzianka chłopaki Grin
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):To jest złamanie mojej tradycji zakładania pogawędek Craze

I po jasną cholerę było to likwidować Adamie ?
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
#11
terepeteme napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):To jest złamanie mojej tradycji zakładania pogawędek Craze

I po jasną cholerę było to likwidować Adamie ?
Przed rejestracją obserwowałem forum. Powiem, że był straszny syf, dyskusje kręciły się wokół pogawędek i panowało totalne "bezprawnie". Dobrze, że Eugeniusz to zlikwidował. Pogaduszki to tylko dodatek, a nie treść i chcemy, żeby teraz tak zostało.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
Cześć.
Czy 360 Total Security będzie chodził na komputerze (nie mój) z 1GB Ram?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Spokojnie, korzystałem nawet na 7ce + 360total security i wszystko śmigało bezproblemowo Smile
Windows 8.1 & HP 250G3:
Antywirus - Avast Free.
Odpowiedz
#14
help3r napisał(a):Spokojnie, korzystałem nawet na 7ce + 360total security i wszystko śmigało bezproblemowo Smile
A jak by było z wszystkimi silnikami?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Mała uwaga: czy nie lepiej tego typu pytania wrzucać w odpowiedni dział?
Zaraz wyjdzie na to, że pogaduchy zamienią się w temat od wszystkiego.
Odpowiedz
#16
Snajpiq napisał(a):Jak tam Eugeniuszu na nowej drodze życia? Nie brakuje Ci Władzy? ;-)
Heh faktycznie, jestem zarażony wirusem władzy Craze
Odpowiedz
#17
a myślałem że bedziesz na czele Unii Europejskiej Grin
Odpowiedz
#18
Unię trzeba zniszczyć.
Odpowiedz
#19
Eugeniusz napisał(a):Unię trzeba zniszczyć.

A żebyś wiedział , zastanawiam się jakie państwo kolejne po Francji ? Wielka Brytania się obawia ataku na nich , ja stawiałbym na Polskę. To co powiedziała Kopacz nie przekonała mnie ...
Odpowiedz
#20
Panowie...bez polityki proszę, choć wiem, że emocje czasem nam to utrudniają Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości