Pogaduchy...już otwarte :)
chomikos napisał(a):Zacząłem pisać swego rodzaju oprogramowanie ochronne. Głównie chodzi o ochronę pliku HOSTS w czasie rzeczywistym, posiadanie autoochrony, wykorzystanie API virustotal do "inteligentnego" skanu obiektów w pamięci, autostartu etc. Co jeszcze wyjdzie to zobaczymy

Mam już plan, oprogramowanie będzie działać w tle i wymagać połączenia internetowego (tylko do "inteligentnego" skanu). Co sądzicie?

To już takie rzeczy uczą w gimnazjach? Tongue

PS. Nie zapomnij dodać przycisku " DOTACJE " Tongue

zbc napisał(a):To teraz safegroup zatonie w tematach dot. "Pomoc po zainfekowaniu"

To teraz dowiemy się, kto odwiedza takie strony - wysoce prawdopodobne także, że w pracy Grin
Odpowiedz
Gienek, Łubudubu?
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Gienek, Łubudubu?
Yyy tak, zobaczę zaraz czy wykrywa mi gejfona, jak tak to mogę kasować Windowsa Craze. Wolę GNOME, jest takie proste, eleganckie - nawet jeśli weźmiemy Unity, ktore wreszcie wygląda i działa jak normalny "shell" dla GNOME3.

Z drugiej strony PCLOS mnie kręci. Rolling, kernel z planistą BFS, ładne KDE, spoko czcionki.
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):
lukasamd napisał(a):Gienek, Łubudubu?
Yyy tak, zobaczę zaraz czy wykrywa mi gejfona, jak tak to mogę kasować Windowsa Craze. Wolę GNOME, jest takie proste, eleganckie - nawet jeśli weźmiemy Unity, ktore wreszcie wygląda i działa jak normalny "shell" dla GNOME3.

Z drugiej strony PCLOS mnie kręci. Rolling, kernel z planistą BFS, ładne KDE, spoko czcionki.
A możesz mówić po naszemu?...hehe Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
PCLinuxOS byłby spoko, gdyby nie dosyć skąpe repozytoria. Nadaje się jak znalazł dla niezbyt wymagającego użytkownika, ale jak chcę połączyć komputer osobisty z np. stanowiskiem do programowania, to sprawa się sypie.
Ot taki przykład, nawet Netbeansa nie mają w repo... a PHP to jeszcze 5.3... Czuję się zażenowany i będę puakał Wink
Odpowiedz
Moje serce, dwa dni temu skończyło 18 lat..
Odpowiedz
Obrazek coś się nie wczytuje...źle zapisany?...i nie da się zobaczyć Twojego skarbu Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Bez sensu traktować to Forum poważnie, stąd edycja xxx
Odpowiedz
Drogi kolego Toruniak...zastanów się czy piszesz do mnie na PW, czy obwieszczasz wszystkim swoje wątpliwości tu na widoku. Ponieważ zamieściłeś w poście treść prywatnej korespondencji - mojej do Ciebie - i nie byłeś do tego uprawniony, jedynym rozwiązaniem było wykasowanie postu.
Zapewniam Cię, że nie jesteś prześladowany i uciśniony...i że traktuję Cię poważnie na tyle, na ile mi pozwalasz.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Uczciwie zamieściłem treść korespondencji.
Po otrzymaniu drugiej wiadomości email o ostrzeżeniu (Jak za komuny.), to wolność dyskusji a szantaż, wycinanie postów..
Przepraszam.. Nie ma o czym rozmawiać.. Jak tak wygląda wolność wypowiedzi..
Pozdr.
Odpowiedz
Hm... nie rozumiem ludzi, którzy na siłę siedzą gdzieś, gdzie im się nie podoba.
Taka jakaś nowomodna forma masochizmu internetowego.
Odpowiedz
Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany Tongue

Sądzę, że każdego powinna taka ciekawostka zainteresować: darmowe ebooki związane z informatyką do 5 marca są rozdawane przez brytyjskie wydawnictwo Packt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To są "pogaduchy" czyli rozmowy o duperelach, a nie zwierzenia u psychoanalityka.
Koniec.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Co się wogóle stało,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Toruniak napisał(a):Smutne. Twoim zdaniem 3 minuty i ciach. Władza wie.. Tyle, co zamykamy potem?
Nie chcecie widzieć sensu postu, tylko ataki? POST lukasamd.

LowcyGier napisał(a):Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany
A za co? Regulamin zabrania? Nie, liżemy dupę, nie? Co to jest nie tak, bo?
Co można według Ciebie w takim razie?
oprócz odejścia Eugeniusza i co? No co właśnie? Co lepiej Guru?

Jeżeli jest jakiś żal / nieporozumienie / niedomówienie to dyskusję powinno prowadzić się na PW, z konkretnymi osobami a nie wyrzucać wszystko publicznie, bo albo ludzi to nie zainteresuje, albo dodatkowo wkurzy, że tej samej osobie o coś znowu chodzi ( coś znowu nie podoba się ).

Napiszę krótko: dajcie sobie Panowie w " twarz na zgodę " albo rozwiążcie tę sprawę na PW a nie publicznie, bo mało to kogo postronnego może obchodzić.
Odpowiedz
zbc napisał(a):Co się wogóle stało,
Nic się nie stało Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Toruniak napisał(a):Smutne. Twoim zdaniem 3 minuty i ciach. Władza wie.. Tyle, co zamykamy potem?
LowcyGier napisał(a):Może zakończmy tą niepotrzebną dyskusję zanim posypią się warny i bany
A za co? Regulamin zabrania? Nie, liżemy dupę, nie? Co to jest nie tak, bo?
Nie. Po prostu nas drażni, jak szukasz zaczepki w każdym możliwym miejscu. Kolejną kłótnię wszczynasz bez powodu.
Forum jest po to, żeby ludzie wymieniali się poglądami, i moderacja jest od tego, żeby to w miarę sprawnie i przyjemnie funkcjonowało, a nie od odpowiadania na kolejne trolle i pilnowania pustego pokoju w imię specyficznej sprawiedliwości "dla zasady".
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Socjalizm to nurt lewicowy Wink
Odpowiedz
Toruniak napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Socjalizm to nurt lewicowy Wink
Nom. Ameryka. Kurcze, nie ma siły żeby to wrzucić w prawicę, ale uparty..
Masz bloga? daj poczytać .
Genek. Moim zdaniem żyjesz jak żebrak. Ja pukniesz na pw to Ci podeślę te750 zeta
I mówię to jako dziadyga z pisu..

Polecam przejść się na spacer na świeżym powietrzu Smile Taki poziom dyskusji nie wyjdzie ani Tobie Toruniak na dobre, ani żadnemu innemu użytkownikowi na tym forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości