Pogaduchy...już otwarte :)
U mnie w drużynie/szczepie obrzędowość (ogniska, świeczkowiska) to raczej tylko dodatek. Stawiamy na wychowanie fizyczne/psychiczne co widać w filmiku. Nie wiem czy gdzie indziej nauczyłbym się tyle co tam. Od pierwszej pomocy (ale nie tylko 30/2 co mam np. EDB), ale i zakrztuszenia, amputacje, epilepsja,urazówki, rany postrzałowe...

Dotego skoki spadochronowe, korzystanie z broni, survival, pożarnictwo... Cieszę się, że tam jestem
0x DEADBEEF
Odpowiedz
Waves napisał(a):Geniu nie bądź jak Ci ludzie z wypranymi mózgami, którzy do każdego poruszanego tematu wrzucają nawiązanie z "polskiego podwórka". To okropne... Sad
Rozwiń myśl. Dlaczego ubliżasz?
Odpowiedz
dzień dobry, czy safegroup posiada swój kanał irc?? Smile
Odpowiedz
Kiedyś był, teraz już nie ma.
Odpowiedz
Toruniak napisał(a):
Waves napisał(a):Geniu nie bądź jak Ci ludzie z wypranymi mózgami, którzy do każdego poruszanego tematu wrzucają nawiązanie z "polskiego podwórka". To okropne... Sad
Rozwiń myśl. Dlaczego ubliżasz?

Komuś ubliżyłem? Jak nazwać ludzi, którzy pod zupełnie inny temat, nie związany w jakikolwiek sposób z polityką podczepiają swoje narzekanie na obecną sytuację/rządy albo nawet i atakują polityków bezpośrenio? Na wielu stronach społecznościowych/forach zauważyłem to zjawisko. Więcej nie zamierzam się rozpisywać.

Siedzę już czwartą godziną i staram się uratować mojego Zenfona 4 Sad Nie mam pojęcia jak mogłem zbrickować cały telefon instalacją xposed.
Odpowiedz
U mnie w mieście harcerze, których znam, dumni tylko byli z tego, jak się zachlewali do porzygu. Czyli standard taki jak poza harcerstwem. Taka mieścina.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Waves napisał(a):Komuś ubliżyłem? Jak nazwać ludzi, którzy pod zupełnie inny temat, nie związany w jakikolwiek sposób z polityką podczepiają swoje narzekanie na obecną sytuację/rządy albo nawet i atakują polityków bezpośrenio?
Może dać sobie spokój? Temat był o harcerstwie. ichito pisał przecież wyżej.
Będę się tego trzymać.Ale to że ktoś ma inne zdanie, nie znaczy że ma wyprany mózg.
Tyle.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzisiejsze liczby w Lotto to: 32, 16, 31, 1,18, 24 Powodzenia!
Odpowiedz
Toruniak napisał(a):Dzisiejsze liczby w Lotto to: 32, 16, 31, 1, 18, 24 Powodzenia!
Mogłeś powiedzieć 3 godziny temu Cool
Odpowiedz
Toruniak napisał(a):Dzisiejsze liczby w Lotto to: 32, 16, 31, 1, 18, 24 Powodzenia!
Totolotek Cię nie buja płacisz 10 wygrasz Ch-jaCool
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
Haha -,- ale jak sie trafi to bedzie inna gadka...
nie grasz nie wygrywasz ale licz sie równie dobrze z przegraną Grin

Thug Life
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Co zrobilibyście mają 40 milionów? Cool Ja miałbym kilka aut na liście zakupów, mieszkanie gdzieś za granicą...
Odpowiedz
Kupiłbym kilka nieruchomości.
Odpowiedz
Hmm kupiłbym sobie najlepszego Macbooka. I Fiata 125p na żółtych tablicach.
Rzuciłbym UMCS i poszedłbym na PJWSTK.
Odpowiedz
Eugeniusz napisał(a):Hmm kupiłbym sobie najlepszego Macbooka. I Fiata 125p na żółtych tablicach.
Rzuciłbym UMCS i poszedłbym na PJWSTK.

I nadal 40 milionów pozostałoby CiGrin

39 milionów zostawiłbym sobie na późniejsze wydatki a za milion kupiłbym sobie Arrinera Hussarya - i na tor do Przeźmierowa! Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
No, ze sto tysięcy to wszystko kosztuje. O innych wydatkach nie myślę.

Wyprostowałbym zęby, najlepszym aparatem dostępnym na rynku.
Odpowiedz
Z takiej kasy to można z samych odsetek dobrze żyć , oczywiście można sobie kupić fajną chatkę i jakąś porządną bryczkę , tak do miliona Smile
Odpowiedz
Wykupiłbym z jedną fabrykę odzieżową w Kambodży czy w Tajlandii, podniósł pensje i wprowadził przepisy BHP. Żeby coś nie tylko dla siebie, a taki zwykły przelew charytatywny na Caritas czy cuś to trochę za proste Tongue
A dla siebie to SNES, Genesis, TurbographX, Amiga 1000 z dodatkowym FastRAMem, Timex 2068, Commodore 64+, Atari XL65 (tak to się zwało?), Elwro TVG-10, Saturn, Dreamcast, Jakieś ze 2 porządne TV CRT do tego i może jeszcze jakiś Ametyst czy Neptun do komputerków Tongue Sporo, ale taniej niż wasze Hacjendy nad morzem.
Po co ja to piszę, i tak w życiu totka nie wyślę... Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Właśnie, właśnie. Kupić rzeczy "pierwszej potrzeby" Cool a reszta na jakąś pewną lokatę.

Cytat:Wyprostowałbym zęby, najlepszym aparatem dostępnym na rynku.
Ja nawet bym się nie cackał i zrobił to operacyjnie, na raz.

Do tego koniecznie Teslę P85D - na dojazdy do szkoły z moją dziewczyną Grin
Odpowiedz
Waves napisał(a):z moją dziewczyną
Miałem już pisać "to co się nie chwalisz że masz pannę??", ale zaraz doczytałem
Waves napisał(a):pewnie jakaś by się znalazła
i czar prysł...

Dziewczyny są głupie. Zaczynam być mizoginikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości