Pogaduchy...już otwarte :)
(20.03.2016, 18:49)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie martwcie się, Paranoicy IT, jeśli nie macie kobiety, na świecie może nie istnieć miłość waszego życia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Anonowi zawsze wiatr w plecy i męskie genitalia w odbyt Tongue
0x DEADBEEF
Odpowiedz
(22.03.2016, 19:23)Miszel03 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Prawdopodobnie, wybiorę się raz jeszcze do Nich i uświadomię im jakie zagrożenie wytwarzają udostępniając swoje usługi, bez żadnych zabezpieczeń oraz co powinni zrobić, aby ze swojej strony próbować się bronić przed takimi incydentami.

Tak jest w wielu miejscach.  Parę lat temu uprzedzono mnie w jednym papierniku
(notabene bardzo dobrze wyposażonym, sympatycznym, z sensownymi cenami, itd.),
że mają infekcję na / przez USB; Avira natychmiast tę infekcję u mnie wykryła i wyleczyła.
Później wysyłałem im pliki do druku mailem, albo sam ściągałem już u nich
z jakiejś przechowalni w necie, albo jako załącznik ze swojego maila.
Odpowiedz
@Miszel - Akurat to, że w takich miejscach, gdzie pendrajwy i załączniki latają setkami, a nie ma osoby interesującej się bezpieczeństwem IT złapałeś świrusa, nie dziwi. Szczególnie, że większość ludzi w tym kraju żyje z przekonaniem, że "jakiś antywirus wystarczy".

@chomikos - wyczuwam fana porządnych, niskobudżetowych animacji?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
(22.03.2016, 20:56)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@chomikos - wyczuwam fana porządnych, niskobudżetowych animacji?

Nie przepadam za animacjami Cool
0x DEADBEEF
Odpowiedz
chomikos
(08.03.2016, 10:33)tommyklab napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witamy wśród cichociemnych ;P

Jeszcze ty? Dużo nas tu bloguje Tongue
Szkoda tylko że jak mam 20-30 wyświetleń miesięcznie to jest sukces. Macie może jakieś hmm protipy na wypromowanie swojego bloga?

Blog to na początek, a potem i równolegle z filmikami na YouTube.

Ludzie to lenie (w większości), wolą obejrzeć, posłuchać; niż czytać bloga.

Obserwując ostatnią dramę na YT (Ator-Gimper), gdzie podobno Ator wybił się (uzyskał suby - subskrypcje przez polecającego: bardzo znanego już wtedy Gimpera; ale to chyba normalne, bo po co by współpracowali?), np. jak jadą do pracy, to YT i sam dźwięk wystarczy, albo w autobusie to tez i obraz), to jak masz tylko zaufanego znanego znajomego na YT to powinno pójść Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
(25.03.2016, 11:35)tommyklab napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Obserwując ostatnią dramę na YT (Ator-Gimper), gdzie podobno Ator wybił się (uzyskał suby - subskrypcje przez polecającego: bardzo znanego już wtedy Gimpera; ale to chyba normalne, bo po co by współpracowali?), np. jak jadą do pracy, to YT i sam dźwięk wystarczy, albo w autobusie to tez i obraz), to jak masz tylko zaufanego znanego znajomego na YT to powinno pójść Smile

W sumie mam takiego ziomka (lanceq, może ktoś kojarzy Craze), a co do dramy - osobiście mam nadzieję że Ator wygra tę sprawę z tego faktu, że nie lubię Gimpera a szczególnie tych jego hajsowników czy jak im tam było bo wywołują u mnie hmm stan onkologiczny.

Myślałem też czy nie zacząć czegoś na LiveCoding bo widownie bym miał (FB, jestem na kilku grupkach stosunkowo rozpoznawalny Craze)
0x DEADBEEF
Odpowiedz
Hm... zacznijmy od tego, że nawet trudno dobić się do tych blogów - w profilach linków nie podajecie, nigdzie info nie ma.. człowiek chciałby wrzucić w RSS, a nie wie, co wrzucić Grin
Odpowiedz
(25.03.2016, 13:27)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hm... zacznijmy od tego, że nawet trudno dobić się do tych blogów - w profilach linków nie podajecie, nigdzie info nie ma.. człowiek chciałby wrzucić w RSS, a nie wie, co wrzucić Grin

Zazwyczaj wrzucam w sygnie, ale o ile wiem regulamin forum na to nie pozwala :/
0x DEADBEEF
Odpowiedz
Pytanko. Zna ktoś jakiś hosting plików, typu speedyshare albo coś, gdzie po ściągnięciu pliku raz skasuje się on automatycznie z sieci? Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Nie ma. Poszukaj takiego hostingu, który generuje też link do usunięcia pliku.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
A nie, to to znam Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Albo w prosty sposób zrób tak. Kupujesz hosting, wrzucasz plik, piszesz w php "apkę" żeby zapisała do pliku adres IP komputera który wszedł na stronę. W następnym kroku sprawdzasz regexem ile adresów IP jest w tym pliku i jak jest jeden (lub więcej) to kasujesz plik. Ta daaaam Grin.

Pattern do sprawdzenia poprawności adresu:
Kod:
/^(?:(?:25[0-5]|2[0-4][0-9]|[01]?[0-9][0-9]?)\.){3}(?:25[0-5]|2[0-4][0-9]|[01]?[0-9][0-9]?)$/

Sprawdza wszystkie oktety w zakresie 0-255.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Fajne, dzięki. Niestety, wymaga zapłacenia za serwer, a ja lubię rzeczy darmowe. Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Na jakiś czas (od kilku dni do miesiąca) hosting można mieć za darmo, w ramach testów.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Nie lubię regexów Tongue
Ale to prawda są użyteczne
0x DEADBEEF
Odpowiedz
Dobra, ale jeśli założymy, że każde wejście to jeden nowy IP, a każdy nowy IP to jedna linijka tekstu, to wystarczy sprawdzać ilość linijek i nie trzeba regexa. Mylę się?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Albo wczytujesz adresy IP linijka po linijce do tablicy (średnio wydajne ale działa) i jeżeli zawiera ona już dane wystąpienie to kasuje ten plik / odcina dostęp.
0x DEADBEEF
Odpowiedz
21:37 [*]
Odpowiedz
(02.04.2016, 20:39)Toruniak napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

21:37 [*]

GET 11 LAT
ciekawe co tam na kara
0x DEADBEEF
Odpowiedz
(02.04.2016, 18:08)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

PW
Nie trzeba. Ale to takie barbarzyńskie, bez regexa Craze.
(02.04.2016, 19:37)chomikos napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tablicy (średnio wydajne ale działa)
Ale wiesz że tablica jest szybsza od operacji na dysku?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości