Pogaduchy...już otwarte :)
Nie no aż tak to bym nie demonizował.. chociaż wpadek jest sporo - zobaczmy ile kosztują Google Pixele. Sporo droższe od srajfonów.. i co? I ostatnio wychodzi, że mikrofony od rozmów w nich padają. A mi padają przy takich informacjach ręce, bo jak... wybuchowy Note to już był pokaz masakryczny, a tutaj znów - beta sprzetowa, beta z oprogramowaniem... Jeszcze jak jest nakładka co ma miliard funkcji + swoje rzeczy to dobra, ok, coś tam może nie działać, ale to nawet na czystym Androidzie się dzieje.

Nie powiem, bywa że mi brakuje możliwości z Andka. Nawet chrome z jego synchronizacją bo co prawda jest i synchronizuje, ale nie działa jako domyślna przeglądarka... choć z drugiej stronie Chrome na iOS działa szybciej niż wersja na Androida za sprawą Webkita oraz mocarnie szybkiego silnika Nitro od obsługi JavaScript. Z drugiej strony jak sobie przypominam ile razy wojowałem z Androidami czy to na Nexusach czy innych urządzeniach, jak bawiłem się w rootowanie, xposed, custom romy aby coś poprawić, potem patrzę na srajfona czy srajpada które leżą na biurku obok to myślę sobie... kurcze, nudno z nimi.. tylko czy to źle, że nic się nie dzieje? Grin Odpukać niemalowane!
Odpowiedz
(14.03.2017, 15:08)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

marudziłem, marudzę i będę marudził na klawiaturę, podpowiedzi i słownik – wbudowana w iOS w kwestii języka polskiego to dramat, SwiftKey owszem, jest, ale do wersji z androida to się nie umywa
Jak dla mnie nawet może nie być Siri po polsku, ale żeby była klawiatura z polskim predictive. Na sam układ klawiatury nie narzekam. Z 5s przeszedłem na SGS6 i przez pół roku nie ogarnąłem klawiatury Androida (Swift, Samsung, stockowa), a po przejściu na SE wrócił komfort i dobra szybkość pisania (co przy małym ekranie jest powodem do zadowolenia). Najlepszą klawiaturę miał jednak WP8.1.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(14.03.2017, 22:05)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wybuchowy Note to już był pokaz masakryczny, a tutaj znów - beta sprzetowa, beta z oprogramowaniem...

Gwoli kontry - to zdaje się był iPhone4, któremu antena przestawała działać bez dodatkowego etui, prawda? Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Chodzi o to, że przytrzymując odpowiednio telefon, tracimy zasięg? Grin
Przynajmniej to nie jest tak zabójcze jak Note :p
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(15.03.2017, 11:11)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak dla mnie nawet może nie być Siri po polsku, ale żeby była klawiatura z polskim predictive.

O to to to to, właśnie! Na razie niby ma np. autokorektę, ale średnio sobie radzi. Szczerze to wolałbym nie używać klawiatur firm trzecich, choć i tak jest to na iOS o wiele lepiej rozwiązanie niż na Androidzie (przy formularzach haseł i tak włącza się wbudowana), brakuje własnie czegoś, co by nieco to pisanie uprzyjemniało. Co do klawy z WP to się zgadzam, tam słownik zawierał tyle słów i odmian, że po prostu się leciało a i tak było ok.

(15.03.2017, 18:34)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gwoli kontry - to zdaje się był iPhone4, któremu antena przestawała działać bez dodatkowego etui, prawda?

Tak, z kolei bodajże 6 / 6 Plus się wyginały, na 5 chyba lakier odpadał... Ja nie twierdzę że srajfon jest cudowny, miodzio i w ogóle nic się nie dzieje. To tylko kawał elektroniki i plastiku/metalu, do tego absurdalnie drogi jeśli chodzi o czysty stosunek sprzęt/cena. Niemniej jak patrzę na np. Google Pixele i ich problemy przy jeszcze wyższej cenie to się zastanawiam, czy w ogóle da się coś sensownego brać. Xiaomi? Niby ok są, ale znowu nie wszystkie modele mają obsługę częstotliwości, która u nas w wielu miejscach dostarcza LTE.
Odpowiedz
Zerknijcie na to...fajne i może się "w oczach pokręcić" Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Panowie co polecacie jako zamiennik do BlueStack jako symulator androida.
Miałem zainstalowanego Bluestacka ale mi strasznie muliło, tak że komp dęba stawał.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
A tak spytam, jako antysmartfonowy beton - na androidzie czy srajfonie jest opcja zainstalowania starszej wersji apki/systemu, jak coś nie działa? I nie chodzi mi o reset do ustawień fabrycznych, bo to nie o to chodzi.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
(16.03.2017, 17:01)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A tak spytam, jako antysmartfonowy beton - na androidzie czy srajfonie jest opcja zainstalowania starszej wersji apki/systemu, jak coś nie działa? I nie chodzi mi o reset do ustawień fabrycznych, bo to nie o to chodzi.

Pobierasz z internetu starszą wersję apki i masz starszą wersję. Tylko wyłączyć trzeba automatyczne aktualizacje w Google Play bo pobierze Tongue
Odpowiedz
Pozwoli zainstalować bez rootowania? I rozumiem, że wciąż opieramy się na stronach 'trzecich' w celu pobrania?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Nie wiem jak jest na iOS, choć korzystam z niego od 2014 roku (z przerwą 6 miesięcy). Zasadniczo, teraz już nie cofniesz iOS-a do starszej wersji przez iTunes. Jak z innymi metodami, nie wiem.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(16.03.2017, 19:05)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pozwoli zainstalować bez rootowania? I rozumiem, że wciąż opieramy się na stronach 'trzecich' w celu pobrania?

Widziałem, że wiele producentów na swojej stronie wciąż pokazuje starsze wersje do pobrania ale zazwyczaj są to strony 'trzecie'.
Tak, bez roota pójdzie.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o appki to najlepiej sprawdzać na apkmirror.
Odpowiedz
Zacząłem gadać z obcymi ludźmi w autobusach, muszę przyznać niektórzy są zdziwieni moimi słowami na różne tematy.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(18.03.2017, 22:33)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zacząłem gadać z obcymi ludźmi w autobusach, muszę przyznać niektórzy są zdziwieni moimi słowami na różne tematy.

Ludzie w autobusach nie są wdzięcznymi partnerami do rozmów Tongue
Odpowiedz
A oni wcale nie muszą gadać, to jest monolog.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(19.03.2017, 19:09)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A oni wcale nie muszą gadać, to jest monolog.

Siadasz obok człowieka w busie i coś do niego gadasz nie oczekując odpowiedzi?
Odpowiedz
Są zdziwieni i w całym swoim zdziwieniu zapominają języka.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
A gdzie ja tylko autobusami się poruszam i często z kimś rozmawiam z nieznajomych.. masz CIACH! turystów.. pewnie ci sami ludzi co robią na te same zmiany przejedź się o innej porze może kogoś innego spotkasz.

Notatka od zord, 22.03.2017 13:08:

Nie używamy tego typu słów na forum.

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(19.03.2017, 22:48)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

masz CIACH! turystów
Jajaja raporta!!1
(19.03.2017, 22:48)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pewnie ci sami ludzi co robią na te same zmiany przejedź się o innej porze może kogoś
Śledzi mnie jeden facet. Pracę zmieniłem a on dalej kręci się w moim pobliżu.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 49 gości