Pogaduchy...już otwarte :)
No widzisz...już działa transfer na odległość Grin Tylko nie wiem, kto był nadawcą...haha Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
EJ BO W RADOMIU PRĄDU NIE MA!!
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Bo pewnie po świętach węgla zabrakło w elektrowniach, zza Buga jeszcze nie dotarł Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Całe forum mam wrażenie opiera się na ramionach Ichito.

Jak długo da sam radę?

Dobre, nie jest zupełnie sam, ale wiecie co mam na myśli.
Odpowiedz
Nie, wytłumacz Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
@korbennn

Ja też sporo pomagam nie jest taki sam bez przesady.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ja miałem przerwę pare lat....Sad
Odpowiedz
Nic się nie poradzi na to, że fora jako takie mają swoje najlepsze czasy dawno za sobą... Sam chciałbym, aby było inaczej, bo to zupełnie inny poziom dyskusji niż np. taki fejs, ale jednak to się dzieje.
Odpowiedz
Nie lubię tłumów ;p
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Oj tam zaraz tłumów... tu chodzi raczej o nieco więcej życia, aktywności. Inna sprawa, że ja sam to dobrze rozumiem bo nie mam czasu przesiadywać na forum, pisać posty itd. Nie te czasy co kiedyś że wracało się ze średniej i miało resztę dnia dla siebie
Odpowiedz
I rozwijało dwa portale/fora dla zabawy Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Po prawdzie to trzech w pewnym momencie.
No i tak, wtedy dla zabawy, ale gdyby nie to, czego się wtedy człowiek nauczył, nie byłby teraz tu gdzie jest Wink
Odpowiedz
gre Dota czy Plemiona też powstały jako studencki fanowski/projekt a teraz są czołówką w swojej klasie Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
O, to zaciekawiłeś, trzeciego nie znam? Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Polskie wsparcie MyBB, w różnych funkcjach, od betatestara, przez developera, technicznego aż do głównego admina.
Odpowiedz
Szacunek Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Słabo u nas z aktywnością, ponieważ nie mamy wyspecjalizowanych kadr. Każdy z nas traktował serwis wyłącznie jako miejsce do hobbystycznego pogłębiania wiedzy. Nie mamy nikogo, kto np. prowadzi zawodowo badania naukowe na temat bezpieczeństwa. Po prostu jesteśmy tu wyłącznie prywatnie, więc nikogo nie zmusimy żeby siedział na forum i coś tworzył.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
...ale Panie jaki tu jest klimat! Ja cały czas wolę i tak poczytać dobre forum niż wypociny na social media o niczym, albo nie potrafię znaleźć nic wartościowego tam.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
I to jest normalna sytuacja. Ja tam nie będę zaklinał rzeczywistości - realia się zmieniają, ludzi na wszelkich forach internetowych coraz mniej, a wśród młodszych nie widać za dużej ochoty na ich używanie. Tak, tutaj jest i był klimat. Użytkowników też mniej niż rok, dwa czy pięć lat temu, ale taka kolej rzeczy. I piszę to z całą świadomością jako ktoś, kto kiedyś tego nie rozumiał i starał się co chwilę coś wymyślać, zmieniać od strony technicznej/wizualnej aby było ich więcej. Nie, to tak nie działa.
Odpowiedz
Dzięki @korbennn...i dzięki wszystkim za aktywność. Może w nowym roku będzie lepiej.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości