kolejne pytanie o zabezpieczenia [może nawet mniej banalne]
#1
W sumie to tak; wiem co robię, przeglądam kilka zaufanych stron na krzyż bo głównie pracuje, używam tylko tiny wall

jest ok? czy polecacie coś dać jeszcze? do banku się loguje przez smartfona przez appkę

jest jakiś nowy lekki rodzaj zabezpieczenia który może mi się jeszcze przydać? Cool
#2
Zapora to za mało...to tak na szybko, a poza tym kilka pytań, które ułatwią odpowiedź znajdziesz w regulaminie (na samej górze) zakładania wątków w tym dziale...one nie są postawione bezpodstawnie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#3
Online Banking przez Smartphone hmmmm............jeżeli to ma być to co masz na myśli pisząc 

Cytat:W sumie to tak; wiem co robię

to jest ciekawie.... Wink  a resztę napisał już @ichito
Pozdrawiam Jacek
#4
no, ale nie rozumiem... to w takim razie co;

nie poradzicie nic bo coś tam dziwnego macie w regulaminie? to jest BEZ ZNACZENIA jaki mam system itd. pytanie zadałem konkretne
sprawna appka na andruta jest zła? bo?

po prostu poradźcie jak macie i tyle, po prostu chcę się dowiedzieć czy opłaca się coś dodać, czy jest coś nowego itd. ehhh

(16.01.2016, 09:44)Jacenty napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W sumie to tak; wiem co robię

to jest ciekawie.... a resztę napisał już @ichito

a co ma mi się stać? mam 20 zaufanych stron a korzystam póki co dziennie może z 5 a tak to z odpowiedników w formie aplikacji

...czy ktoś ogarnięty w temacie może mi z dobroci serca polecić to o co pytam? to chyba nie jest jakiś spory problem?

chociaż na takich forach nigdy nic nie wiadomo z ludzmi...
#5
(16.01.2016, 11:19)shonen napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

no, ale nie rozumiem... to w takim razie co;

nie poradzicie nic bo coś tam dziwnego macie w regulaminie? to jest BEZ ZNACZENIA jaki mam system itd. pytanie zadałem konkretne
sprawna appka na andruta jest zła? bo?

po prostu poradźcie jak macie i tyle, po prostu chcę się dowiedzieć czy opłaca się coś dodać, czy jest coś nowego itd. ehhh

(16.01.2016, 09:44)Jacenty napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W sumie to tak; wiem co robię

to jest ciekawie....   a resztę napisał już @ichito

a co ma mi się stać? mam 20 zaufanych stron a korzystam póki co dziennie może z 5 a tak to z odpowiedników w formie aplikacji

...czy ktoś ogarnięty w temacie może mi z dobroci serca polecić to o co pytam? to chyba nie jest jakiś spory problem?

chociaż na takich forach nigdy nic nie wiadomo z ludzmi...

Drogi kolego...postaram się uprzejmie odpowiedzieć na Twoje wątpliwości...Czy to się nazywa regulamin, czy jakkolwiek inaczej jest po to, by ktoś, kto prosi o pomoc mógł uporządkować najbardziej istotne informacje. Nikogo nie obchodzi czy ściągasz pirackie programy, filmy, czy oglądasz sex obrazki czy tylko korzystasz z konta bankowego i poczty, a reszta to standardowa praca bez sieci. To, jaka jest Twoja aktywność jest o tyle potrzebna, że niektóre programy pewnych rzeczy chronić nie będą, inne to zrobią tak sobie, a jeszcze inne są w tym najlepsze. Zapewne dobrze również wiesz, że niektóre programy nie zadziałają na systemach starszych, a inne z kolei na nowszych. To natomiast, co wiesz i umiesz jest o tyle ważne, że niektóre programy działają bardziej automatycznie, a inne wymagają wiedzy i reakcji użytkownika...to tak jak z prawem jazdy - samo jego posiadanie nie świadczy o tym, że jesteś dobrym kierowcą.
Więc może zamiast strzelać publicznie focha, poświęcisz nieco czasu na opisanie tych rzeczy, czym ułatwisz nam odpowiedź na Twoje pytania...tu nikt nie jest wróżką, żeby takie rzeczy zgadywał.
Skoro jednak stwierdzisz, że foch to fajna rzecz i nie "musisz" nic więcej, to i tak Ci podpowiem...jest taki wątek w tym dziale o naszych zestawach zabezpieczających, w którym możesz coś wybrać, a gdyby to było za mało zerknij na inne wątki w tym dziale

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdyby i to było mało, podaję link do angielsko języcznego forum, gdzie postów o zestawach na prawie 1500 stronach jest ponad 37 tysięcy...tam już na pewno coś znajdziesz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#6
ichito...czy masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu? JA JESTEM ŚWIADOMYM USEREM i chcę tylko byście mi zaproponowali jak uzupełnić dany zestaw tj. tiny wall i zaufane strony, bo może się okazać, że nic nie trzeba dodawać, a może się okazać, że jest coś lekkiego, fajnego, nie wiem nowego!

Twoje przytaczanie regulaminu jest bez sensu, mój temat jest w 100% poprawny, wszystko robię na własną odpowiedzialność

tak de facto to sami się ośmieszacie Grin bo temat jest w dobrym dziale, temat sam w sobie jest poprawny tak jak inne, to jest bez znaczenia czy oglądam sex foczki czy nie, to ma być uzupełnienie tego o czym wspomniałem, a nóż ktoś skorzysta
#7
No własnie nie. Zerknąłem właśnie i brakuje informacji o:
- Systemie operacyjnycm,
- Modelu telefonu,
- Budżecie.

Nie znam się na Smartfonach, ale wiem, o co się chopaki denerwują - podanie tych szczegółów zajmie CI dwie minuty i ułatwi im przeszukanie pamięci, bo i po co mieliby produkować się o programach na Andka posiadaczowi np. Blackberry Wink A zajęłoby ci to mniej czasu, niż napisanie powyższego posta.
Nerwy na bok Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
#8
boże...

tiny wall jest dla smartfona.... już zestaw raczej wybrałem;

Win 10 x64

Hitman Pro Alert
Comodo Cleaning Essential
Tiny Wall w normal mode z własnymi regułami
Przeglądarka- Edge jedynie ze stronami których będę na pewno używać
Program 1Password
AOMEI Backupper Professional Edition -backup całego systemu z poinstalowanymi i ustawionymi aplikacjami wraz z utworzonym nośnikiem ratunkowym
RollBack Home Edition- migawka aktualnego systemu w razie konieczności cofnięcia ustawień


Plus smartfon ewentualnie tablet z aplikacją banku czy innymi

chyba, że da się wsadzić coś lepszego

edycja na forum nie działa w edge... eh
#9
Okej, teraz ja popełniłem gigantyczny błąd. Jak pisałem, nie znam się na smartfonach i nie wiem, jakie odpowiedniki jakich aplikacji na nich lądują. Widzisz, jakie tragiczne konsekwencje dla postronnych nie stosowanie się do regulaminu działu Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
#10
przecież piszę wyraźnie, że chodzi o komputer nie o telefon ;_; wy trollujecie bo nie macie nic do roboty? bezczelność...
#11
(17.01.2016, 05:38)shonen napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przecież piszę wyraźnie, że chodzi o komputer nie o telefon ;_; wy trollujecie bo nie macie nic do roboty? bezczelność...

Nie wiem ile masz lat kolego ale po tym co i jak piszesz wstyd jak byś miał więcej niż 13 bo tak się zachowujesz. Piszesz ze wiesz co robisz ale to tylko słowa bo po twoim zachowaniu można inne wnioski wyciągnąć. Szkoda nawet komentować i najlepiej post usunąć by nie prowokować.
Pozdrawiam Jacek
#12
facepalm... z kim ja rozmawiam...boże ;__;

50 razy wam trzeba jedną rzecz tłumaczyć? ja rozumiem regulamin, ale on w moim przypadku NIE MA SENSU bo sam sobie sprawdzę jak co ma działać itd. ile razy można pisać to samo!??!!?

czy ja mówię w innym języku? nie? no szkoda, dzięki za nic, jak zwykle trzeba wszystkim zająć się samemu
#13
Proszę weźcie zamknijcie w cholerę ten wątek...dość już było tu gówniarstwa.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#14
Zamykam tę dziwna dyskusję.

shonen, jeśli chcesz z nami współpracować, to zacznij od podstaw i szanuj innych. Forum to nie Kwejk, więc kolejne takie zachowania będą odpowiednio rozliczane.
SpyShelter Firewall


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości