OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU
#18
LikwidatoR napisał(a):Na pewnotroszke spowalnia tylko ja tego nie czuje bo ja nigdy nie siedzialem na gołego bez niczego i nie wiem jak to sie surfuje po necie bez Firewalla i AV gdzie net i komputer kompletnie nie obciazony niczymWink Porównujac doComodo czy jak posiadalem pakiety Kaspra czy Nortona , czy Firewall Outpostato nie widze zbytnio roznicy w dzialaniu netu, idzie plynnie( oprocz G data i F-Secure starsze wersje) Dla mnie OA z wlaczonausluga ochrony WWW Run Saferdziala dobrze, nie narzekam, abym mógł wylaczyc ta funkcje lub wywalic cale Online Armor. Akurat mam szczescie gdzie nie mam problemow z programami bezpieczenstwa, gdzie sie cos psuje, wywala, bledy, muli neta. Moj system jest bez konfliktowy , zyje w zgodzie z kazdym softem oprocz wymienionej wyzej 2 no i GW, ale on sie jakos z KAV 2010 za bardzo mnie nie lubił. nie mam powodow do narzekania i do mekolenia, ze cos nie tak to wywalam i nastepny, jestem zadowolonySmile


Przed instalacją GW, trzeba porządnie wyczyścić rejestr i wywalić klasycznego hipsa i AV najlepiej też. Wtedy system, komp i net śmigają aż miło. Wersja 2.9 jest jeszcze lżejsza od poprzedniej i pobiera 11 MB ramu (gswserv, gswui), przy zerowym obciążeniu procesora.


Ale Ty jesteś fanem Kasperczaka, to nie ma tematu Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 09:30
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 09:58
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 12:34
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 12:43
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 13:00
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 13:32
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 19:23
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 08.09.2009, 20:57
Re: OA - moduł WWW/Mail - obciążenie CPU - przez Jurek - 13.11.2011, 11:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości