Prośba o sprawdzenie logów
#11
Wybaczcie za spory odkop, ale nie miałem czasu żeby się za to zabrać.
Przeskanowałem kompa JRT. Za wiele nie wykryło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Komputer już teraz działa bez porównania sprawniej, jednak po aktualizacji Windows zaczął się zachowywać strasznie dziwnie. Tapeta zniknęła a pasek start zmienił wygląd na domyślny. Niemożliwe też było otwarcie jakiegokolwiek programu nieważne czy to była przeglądarka, monitor aktywności czy też antywirus. Jakby założona była jakaś blokada. Po restarcie system "cudownie" (bo naprawdę nie wiem jak to wytłumaczyć, choć bardzo bym chciał) wrócił mniej-więcej do normalności. Co prawda tapety nie było a pasek start dalej był domyślny, ale przynajmniej programy dały się włączyć a sam Windows działa płynnie. Jedyny kłopot jaki został to niemożliwość wejścia w ustawienia przez boczny, wysuwany pasek Windows 8.1 i to że kafelki zmieniły się w wygaszacz ekranu z samym tylko tłem.
Jedyny sensowny powód tego całego zamieszania jaki mi przyszedł do głowy, jest taki że komputer wrócił do sił po przywróceniu domyślnych ustawień. Sam konflikt może powstał prawdopodobnie przez konflikt starych sterowników jeszcze pamiętających Viste (pozostałość po zabawach z formatem kawał czasu temu). Choć szczerze mówiąc sam mocno powątpiewam w tą teorie, jednak to jedyne sensowne wyjaśnienie na jakie wpadłem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o sprawdzenie logów - przez S.P.E.C.J.A.L - 03.02.2016, 15:14
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 07.02.2016, 14:22
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 18.02.2016, 22:16
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 20.02.2016, 19:22
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 22.02.2016, 19:08
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez tachion - 24.02.2016, 20:53
RE: Prośba o sprawdzenie logów - przez S.P.E.C.J.A.L - 15.03.2016, 10:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości