Antywirus w Zone Alarm Free czy AVG?
#1
Na laptopie mojej Mamy, z Windows 10, zainstalowałam zaporę ZoneAlarm, bo Comodo Firewall pomimo skuteczności mi się przejadło. Pojawił się problem jakiego antywirusa tam zainstalować. Avira odpada bo kiedyś wyświetliła bardzo denerwującą reklamę, której nie mogłam w żaden sposób wyłączyć i ją odinstalowałam. Avast mi się przejadł, zresztą wątpię w jego skuteczność. Myślałam, by odinstalować AV w ZoneAlarm i zainstalować tam np. AVG, o ile to jest w ogóle możliwe.

Tam na pokładzie jeszcze są: pełna wersja Malwarebytes AntiMalware na rok, darmowy Spy Shelter (może kiedyś kupię jego wersję dożywotnią, ze względu na dodatkowe zabezpieczenie kamerki), może dorzucę jeszcze WinPatrol...

Poza tym zastanawiałam się czy tam zainstalować Kerish Doctor, na rok, bo ponoć skutecznie chroni pliki systemowe.

Jakiego antywirusa byście mi polecili, najlepiej darmowego, na kilkuletniego laptopa mojej Mamy? Jego nie chcę zaśmiecić masą oprogramowania, bo do testów jest mój PC, ze znacznie większym dyskiem twardym.

Aha, miły pan z serwisu komputerowego, który zainstalował mi system na laptopie i na PC, oraz wymienił mi części, polecił mi Pandę Cloud Antivirus, jednak wydaje mi się, że od dawna nie była aktualizowana.

Proszę o jakieś porady. Smile
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Antywirus w Zone Alarm Free czy AVG? - przez joa17t - 28.02.2016, 00:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości