Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły
#6
Raczej po godzinach pracy już nie grywam w gry. Raczej nie planuję wymieniać grafiki później, tak jak pisałem - komp na klika lat (2 poprzednie służyły mi ponad 7 Suspicious)
Raczej priorytet przesunąłbym na procek niż na grafę, na wypadek, gdyby komp liczył jeszcze kiedyś dużo rzeczy za mnie Wink
RAM to zdaje się, najmniejszy problem, jeśli dobrze widzę, na proponowanej przez dolara płycie głównej mogę sobie później rozszerzyć te 8 GB o kolejne 3 kości pamięci.
M$ Windows 7 (mogę zaktualizować za darmo do 10, a jest w większości sklepów tańszy... dziwne, nie Tongue) to w sumie obowiązek - korzystałem z Libre Office i Open Office, ale to nie to... a jeszcze niech ktoś podeśle plik w docx czy innym nowym formacie, na 90% coś w tych programach się wysypie, a darmowe konwertery z sieci też sprawdzałem. Plus moje przyzwyczajenia Smile
SSD 120 GB wystarczy. Bo co tam ma być - Windows, Office, programy IS i przeglądarka... może ze 2-3 częściej używane programy jeszcze, ale na chwilę obecna nie mam nic pilnego, co zajmowałoby chociaż 1 GB.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły - przez M'cin - 02.03.2016, 23:59
RE: Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły - przez Konto usunięte - 09.03.2016, 00:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości