Mamo mój komputer jest zepsuty! ;)
#1
Chciałem w jednym temacie no ale cóż chyba nie widać, więc zakładam nowy:
do problemow jakie opisalem w innych tematach- zadnego z nich nie udalo mi sie rozwiazac wlasciwie doszlo ze:
np. nie moge otworzyc folderu ze sciagnietym plikiem (samo sciaganie strasznie zawiesza komputer) z poziomu przegladarki tylko musze sam robic recznie


wogle zwolnilo wczytywanie sie stron...
otwarcie kazdej aplikacji trwa juz teraz nawet po kilka minut...



jak pisalem: windows update:
Cytat: [Numer błędu: 0x8DDD0002]
Aby zainstalować aktualizacje z tej witryny, musisz zalogować się na komputerze jako administrator lub członek grupy Administratorzy. W przypadku korzystania z systemu Windows XP, aby sprawdzić, czy jesteś administratorem, przejdź do apletu Konta użytkowników w Panelu sterowania.

Uwaga: jeżeli ten komputer jest podłączony do sieci, ustawienia zasad sieci mogą uniemożliwić korzystanie z tej witryny. Aby uzyskać pomoc dotyczącą aktualizacji, skontaktuj się z administratorem systemu.



i wiele wiele innych :/

niby nic nie zmienialem... no bo przeciez kilka aktualizacji comodo + to ze wylaczenie comodo calkowite (z procesow nawet) nie pomaga raczej nie wskazuje zeby to on byl winowajca?

Podobno sajakies programy (hijack, combofix?) - tylko ze ja za bardzo nie potrafie czytac tych logow:/

Na prawde bardzo was prosze o pomoc; nie mam sily juz na kolejnego formata ktory i tak nie daje gwarancji ze cos pomoze
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mamo mój komputer jest zepsuty! ;) - przez adam1226 - 08.07.2009, 18:34
Re: Mamo mój komputer jest zepsuty! ;) - przez Jurek - 08.07.2009, 19:49
Re: Mamo mój komputer jest zepsuty! ;) - przez zord - 08.07.2009, 20:05
Re: Mamo mój komputer jest zepsuty! ;) - przez adam_993 - 08.07.2009, 20:41
Re: Mamo mój komputer jest zepsuty! ;) - przez adam_993 - 23.07.2009, 16:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości