Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;)
#16
(08.01.2017, 17:19)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak jak myślałem że kolega nie chce żadnych : Sandboxów , Exe Radar Pro czy Shadow Defenderm.

Tak jak pisałem że polecam AV 360 Total Security --->>> jeżeli nic nie masz do chińczyków Smile , gdybyś miał jednak jakieś ale to zainstaluj sobie AVG free (chyba że chcesz kupić to kup AVG Internet Security)
Tylko nie napisałeś, czemu mam zmienić. Moje pytanie brzmiało od początku: Chodzi lekko łatwo i przyjemnie. Od dawna bez infekcji. Nie wiem czy jest sens cokolwiek zmieniać, trochę czasu minęło.. Czy jestem "gdzieś" odkryty, czy raczej szanse na infekcje są nadal bliskie zeru? Ewentualnie coś dodać.

DedalNort napisał(a):Teraz wersja bardziej hardcorowa dla paranoików. Można by było dodać pełną wirtualizację (Shadow Defenderm) albo albo jakiś sandbox (np. Sandboxie)

Zastanawiałem się nad piaskownicą, dzięki za przypomnienie.

Cytat:Wszystko zależy od twoich preferencji, oczekiwań, sprzętu który posiadasz oraz do czego go używasz.

Masz w nazwie tematu preferencje, co do inkonki Windows to się chyba na tym forum wyświetlała, nie uwzględniłem zmian.

Cytat:Czyli na chwilę obecną ten temat nadaje się do usunięcia 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 

Na "chwilę obecną" to właśnie wszystkie informacje są podane, więc trochę żarcik Ci się nie udał

Jeśli ktoś ma jakieś sugestię, to zapraszam do dyskusji, dzięki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Konto usunięte - 04.01.2017, 10:15
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Konto usunięte - 04.01.2017, 10:47
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Moonxxx - 09.01.2017, 21:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości