Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc.
#1
Chciałbym prosić o pomoc w doborze oprogramowania do zabezpieczenia komputera z Windows 7.
Komputer wykorzystywany do obróbki zdjęć i wideo, surfowania po internecie, zakupów online i bankowości internetowej.
Mam jeden system w którym jest wszystko czego potrzebuję, bo lubię mieć wszystko pod ręką.

To co mam z programów zabezpieczających:
SpyShelter Firewall, Kaspersky Total Security, AppGuard, VoodooShield Pro, MBAM, Zemana AM.
Jako że Kaspersky gryzie się z SSFW (nie otwiera się IE), trzeba go będzie odinstalować, moduł do bankowości internetowej ma co prawda trochę lepszy niż konkurencja, ale do doskonałości dużo brakuje - sugerowałem się testem na avlab: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam jeszcze Shadow Defender - używam tylko wtedy gdy otwieram coś podejrzanego, miałem ShadeSandbox ale powodował zwiechy przy starcie.

Na pewno chciałbym zostawić SSFW i APPGuard, MBAM na żądanie może ZAM też? Jaki skuteczny antywirus do tego? Co z bankowością?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez wwd - 20.03.2017, 16:48
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 20.03.2017, 22:35
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 21.03.2017, 11:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości