Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc.
#15
Panowie, ale tu wwd ma naprawę z czego wybierać. Osobiście najbardziej podoba mi się ten zestaw
(21.03.2017, 09:03)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dla mnie rozsądny zestaw z tego, co masz to SS FW i AG lub VS. Do tego SD na żądanie i skanery AV - EEK, Crystal Security...można dołożyć Trend Micro HC lub Arcabit. SS zapewnia zaporę, HIPS, szyfrowanie i anty-logging...AG nakłada solidne restrykcje na aplikacje i system...VS to niezłe anty-exe w połączeniu z piaskownicą i anty-exploit. Resztę zapewniają aplikacje na żądanie.
Nie ma wg mnie potrzeby dokładania programu AV, który miałby działać real-time.
Dlatego, że sam mam zawalony dysk jakimiś testowanym programami i odwieczny brak miejsca oraz start systemu z 53% zużyciem ramu na start (przy 4 GB w lapku). Wiesz jednak ichito, że nie podzielam twojej awersji do ochrony real time. Bo jeżeli się, zachęca do rezygnacji z ochrony real time to powinno się polecać solidny zestaw wtyczek do przeglądarki (np. no script, HTTPS everywhere) i/lub jakąś bezpieczna przeglądarkę do płatności (np. Aviva scout, comodo icedragon). O UAC nie wspominam, kiedy jest możliwość skorzystania z SSFW, AppGuarda czy Vodoo  to kwestia drugorzedna. W drugim rzucie ichito dorzuciłeś VPN. Już zestaw podoba mi się bardziej. Smile
A chodzi mi o teoretyczną ochronę (bo każdy z tych programów w pojedynkę załatwia przynajmniej 90 % zagrożeń) przed coraz częstszymi atakami man in the middle, drive by z wykorzystaniem przegladarkowych exploitów czy malwertising.
Wiem, że wwd korzystasz z opery, masz Adguarda, Rollback RX Pro, polujesz na klienta pocztowego i testujesz różne softy. Reasumując wybrałbym z tego co masz: SS FW (z wyłączonym firewallem), Kaspra TS, Shadow Defender na okazję testowania, AdGuard i w miarę częste kopię Rollbackiem. Bo takie czasy nastały, że wszelka gadka o ochronie  kompa powinna się kończyć na programie do backup'u. Pozdrawiam.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 20.03.2017, 22:35
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 21.03.2017, 11:55
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez zeno06 - 22.03.2017, 16:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości