AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download
#22
(25.06.2017, 23:15)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dla Ciebie może tak, ale wielu starszych doświadczeniem użytkowników forum wie, jaką marką są testy Komputer Świata, dla kogo i przez kogo są przeprowadzane.

"Doświadczeniem".... Chyba życiowym, taki eufemizm dla potarganych prze los...  Cool Przypomina mi trochę wstęp do partyzanckich opowieści w stylu "My wiemy, jak było, ale żeby to zrozumieć, to trzeba było być z nami w partyzantce"..  Lol
Chociaż lubię takie wymiany, gdyż dodają kolorytu, to jednak pozostają one poza tematem i jako takie są spamem.
Dlatego też warto przypomnieć podstawową zasadę, że jak krytykujemy - to merytorycznie, podając argumenty. Po drugie nie krytykujemy autora opinii, jako osobę, a skupiamy się na tym, co napisał i polemizujemy z głoszonymi tezami. W przeciwnym razie poziom forum się obniża, a userów później boli bardziej... 
To też daje w jakimś stopniu odpowiedź na dociekliwość @karoli.. Mniej dla mnie jest istotne, kto napisał, ale ważniejsze jest co i na jakiej podstawie. Opieranie się na przeciwnym założeniu, podważa sens istnienia wszelkich forów komputerowych, w tym SG, gdzie przecież większość userów jest mniej lub bardziej anonimowych.
Ps. @Tajny skrytykowałem jeden post, a nie Ciebie.... Miłego.....   Beer Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download - przez zeno06 - 26.06.2017, 08:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości