AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download
#23
(26.06.2017, 08:34)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Doświadczeniem".... Chyba życiowym, taki eufemizm dla potarganych prze los...   Przypomina mi trochę wstęp do partyzanckich opowieści w stylu "My wiemy, jak było, ale żeby to zrozumieć, to trzeba było być z nami w partyzantce".. 
Sam atakujesz ad personam żeby potem się wybielić:
(26.06.2017, 08:34)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dlatego też warto przypomnieć podstawową zasadę, że jak krytykujemy - to merytorycznie, podając argumenty. Po drugie nie krytykujemy autora opinii, jako osobę, a skupiamy się na tym, co napisał i polemizujemy z głoszonymi tezami. W przeciwnym razie poziom forum się obniża, a userów później boli bardziej... 
Rozdwojenie jaźni? Świetna sprawa.

Dla ciebie moje posty mogą być śmieciowej wartości, możesz je raportować, oburzać się ich treścią. Ale każdy na pewno ma jakąś wiedzę, której Ty zwyczajnie nie dostrzegasz. Co nie jest Twoją winą zresztą, ale jednak nie mierz innych swoją miarą. Uważam, że moja opinia była po prostu ładnym podsumowaniem testu w moich oczach. A to że wykorzystałem takie porównanie... widocznie coś było na rzeczy w moim mniemaniu. Problemem jednak jest to, że atakujesz mnie osobiście zamiast faktycznie zająć się opinią. To o czym my gadamy?

==
Problemem naszego forum jest to, że mamy za słabe kadry. Jest nas mało, nie mamy odpowiedniego przygotowania naukowego. Niestety, mam tak podły charakter, że jeśli miałbym coś do pokazania publicznie, to musi to być coś bardzo dobrego. Publiki przeciętność nie interesuje, obraża, wystawia się na ośmieszenie. A w Internecie trzeba być naprawdę dobrym.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download - przez Tajny Współpracownik - 26.06.2017, 09:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości