AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download
#30
(26.06.2017, 16:56)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No wiesz @ichito paternalizm  może być dobry wobec małoletnich wnuków lub upośledzonych umysłowo, ale pozwalanie sobie na niego  wobec dorosłych userów to oznaka lekceważenia. 
Zeno...przecież musiałeś wyczuć w tym żart i próbę autoironii...nie bierz tego tak poważnie. Choć jakby się zastanowić, to mogłem sobie na taki paternalizm pozwolić...tu od lat chyba najstarszy jestem...a jeśli ktoś jest starszy, to chyba się kamufluje Grin

@karola
no widzisz jaki masz wartościowy debiut?...normalnie, to nikt by tu nie zajrzał do tego wątku  Cool
A już bardziej serio...takie fora jak nasze, takie portale AVL i takie testy jak oni wykonują, to nie jest coś tak powszechnego, jak akcje promocyjne w Lidlu albo Biedronce. Interesują się tym nieliczne raczej osoby, a powiedzenie w towarzystwie, że masz zainteresowania związane z "bezpieczeństwem IT" wywołuje zdziwienie nie mniejsze, niż gdyby się poinformowało, że przyleciało się z Księżyca...i zaraz potem zniesmaczenie, a czasem wręcz głębokie nieskrywane politowanie. 
Czy ten wątek przeszedłby bez echa?...nie wiem...i Ty tak naprawdę też nie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download - przez ichito - 27.06.2017, 05:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości