Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1
#9
(13.07.2017, 13:22)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale cała magia jest w tym, żeby na Surface Phone odpalić na żywca aplikację Win32. Dowolnie rozbudowaną, taką jak Photoshop, bo programy do edycji wideo już sobie darujmy. Przecież Photoshop Fix to zwykła mobilna wersja Photoshopa, ot żeby szybko wyedytować fotkę i wrzucić na Instagrama. W skrócie, to Ameryki nie odkrywa i dalej stoimy w miejscu.

Właśnie nie wiem, czy to byłoby dobre. Ja widzę to nieco inaczej. Sama idea Surface Phone mi się podoba i ma dla mnie rację bytu, pod warunkiem, że nie będzie miniaturowym laptopem. Nie da się w najbliższym czasie upchnąć wszystkiego w małych wymiarach urządzenia. Surface Phone mógłby być medium z systemem bazowym, z dobrą  łącznością, funkcjami multimedialnymi (aparat, kamera, odtwarzacz muzyki) + ewentualnie wyposażonym w możliwość dołączenia np modułu projektora jak. np w Moto Z. Reszta, czyli aplikacje niejako wypożyczasz bez instalowania, bo odbywa się to w chmurze, a wyniki pracy zapisujesz również w chmurze. Nad możliwością takiego korzystania z apek pracuje już Google, pewnie robi to też MS. Niestety pewnie będzie też jakiś system abonamentowy za apki i niestety urządzenie od MS przypuszczam będzie za drogie. Ale jak zacznie ich kopiować np. Lenovo, to pewnie będzie już taniej...Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez zeno06 - 13.07.2017, 14:15
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez Konto usunięte - 13.07.2017, 16:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości