Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#13
Moto ma dość przyzwoity aparat, najlepiej robić zdjęcia w dobrych warunkach. Trudno się dziwić, chyba nie można mieć wszystkiego, choć ja wolałbym mieć dobre wsparcie i szybki soft niż bardzo dobry aparat. W końcu, z czego częściej się korzysta? Z aparatu czy z codziennych aplikacji które muszą dobrze działać? Idealnego telefonu w tej cenie się nie znajdzie, zawsze będzie jakieś ale. Podobno Motorola robi dobre selfiaczki Craze.
Ewentualnie za 680 masz pełnoprawną Moto G4, z lepszym i większym ekranem, lepszym procesorem, aparatem, minimalnie pojemniejszą baterią. Generalnie wszystko lepsze, bo Moto Play to coś jak w Samsungu wersje "Mini" flagowców.

Albo Huawei P8 Lite, aparat bardzo dobry (choć filmy gorsze), miła nakładka, sprzęt długo na rynku i przyjął się bardzo dobrze. Gdybym wybierał Chińczyka, to chyba tylko Huaweia.

Można pooglądać trochę recenzji na YouTube, ja skłaniałbym się między Motką a Huawei.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Tajny Współpracownik - 18.07.2017, 14:50
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości