Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#46
(19.09.2017, 09:20)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Panowie proszę nie sprzeczajmy się...faktem jest, że zakładany budżet to 600 zł - tak pisałem na początku na forum i czegoś takiego szukałem...ale im bardziej grzebałem w temacie, tym bardziej dochodziłem do przekonanie, że to za nisko i chyba muszę wydać więcej. Stąd mowa o Redmi 4X czy Lenovo k6...i nawet poczytałem o sklepie Proline...niestety działa bardziej n zachodzie kraju, a ja wolałbym uniknąć przesyłki. Szukałem więc bliżej i znalazłem sklep i ofertę na te słuchawki bardzo korzystną...w Krakowie i planuję tam dziś sfinalizować zakup. Była mowa o Redmi 4 Note...no właśnie, wychodzi na to, że będę mógł sobie na niego pozwolić - wersja 3/32 to 710-720 zł i wygląda, że to dobra cena.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ichito wcale się nie sprzeczamy. Wyjaśniliśmy drobne nieporozumienie, bo faktycznie miało miejsce. Dla mnie Twój wybór jest całkiem ok. Mam nadzieję, że jak się trochę pobawisz, to opiszesz wrażenia.
Dygresja z innej beczki - Naszła mnie refleksja, że zastanawiając się nad kupnem telefonu z Androidem biorę pod uwagę, który z nich dostanie jeszcze jakiś upgrade systemu (maksymalnie 2). Bo nic nie daje w przypadku telefonu takiego poczucia bezpieczeństwa jak najnowsza wersja systemu. Trochę to kuriozalne. W tym aspekcie Iphone'y dają niesamowity komfort użytkowania. Dochodzę do wniosku, iż planowane przez Google przejęcie HTC może być ich kolejnym strzałem w 10. Zamiast kokietować kolejnych producentów zlecając im wykonanie Pixeli lub Nexusów, będą robić je w swojej fabryce i być może tym samym będą w stanie zapewnić długoletnie wsparcie systemu dla ich smartfonów. Dorównają być może wtedy w tym aspekcie Apple, a to nakręciłoby spory popyt na ich produkty.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez zeno06 - 19.09.2017, 09:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości