Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#55
(22.09.2017, 15:05)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(22.09.2017, 14:21)facecik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Za Asusa Zenfona 3 tego w słabszej wersji trzeba też dać ok 1200, a ma dokładnie tyle samo pamięci i ramu oraz ten sam procek.
Nawet za 1000,to dobry stosunek jakość-wydajność-cena , jedynie aparaty w tych chińczykach są przeciętne.
Ale za 700 pln z krajową gwarancją to na pewno bardzo dobry wybór, najlepszy.
Czyli w jakim sklepie kupiłeś ?

Masz pewnie rację, bo właściwie poza swoimi potrzebami nie siedzę w temacie smartfonów i nie znam się Smile To pewnie też działa tak, jak z każdą marką - za tę bardziej znaną i uznaną...cokolwiek to uznanie miałoby znaczyć...płaci się więcej, a cena często nie odzwierciedla realnych możliwości i jakości. Xiaomi to u nas coś wciąż egzotycznego dla większości...dla mnie nie ukrywam też...choć producent na innych rynkach ma już wyrobioną markę.
Pytałeś o sklep...drugi raz już Smile...przepraszam uciekło mi...wybrałem sklep ze względu nie tylko na atrakcyjną cenę, ale również opinie o nim a przede wszystkim lokalizację (Kraków) i możliwość zakupu na miejscu od ręki. To PC Projekt a tu ich strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A to widzisz, jakoś ominąłem ten sklep , cena jedna z najniższych na rynku z oficjalnej dystrybucji (gwarancja 24)
Super zakup , będziesz zadowolony.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez facecik - 22.09.2017, 17:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości