SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#9
Akurat z KS to brat od ponad roku korzysta więc mam wszystkie te softy na co dzień Smile
KS też sie rozwija choć na pierwsze wersje sam patrzyłem przez palce to jednak od tego czasu się sporo zmieniło.

Doszła nowa technika Anti-Keystroke-Profiling feature

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


KS ma teraz o wiele wiele mocniejsze szyfrowanie oraz możliwość ustawienia siły algorytmu czego ZAL ani SS nie oferuje Smile
Cenowo wychodzi taniej i już.... pogódź się z tym, albo i nie - twoja sprawa, a różnica cenowa zawsze będzie taka sama nie ważne do jakiej wspólnej waluty tu przeliczysz możesz sobie nawet na yen'y przeliczyć. No chyba ze któryś producent cennik zmieni w między czasie. W każdym razie cennik i sposób licencjonowania na razie jest jaki jest i nic na to nie poradzisz.

Co do ograniczenia szyfrowana faktycznie KS ma wsparcie tylko dla wybranych aplikacji/gier ale pamiętaj to że SS ogólnie szyfruje w wszystkich aplikacjach nie znaczy że działa prawidłowo, kompatybilnie bo osobiście w paru grach MMO musiałem wyłączyć SS aby dało się grać/pisać prawidłowo.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez Quassar - 24.10.2017, 23:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości