SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#11
(24.10.2017, 15:52)Elektron napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ps. Nie liczyłbym na dodawanie funkcjonalności nowych z tego co zdażyłem wymienić info.
Wszystkie inne akcje ogólne wymagają HIPS a co za tym idzie alertów to sie kloci z założeniem.
To ma być dodatkowa ochrona jako solidy "szyfrator"

No właśnie...z kim wymieniłeś to info? Smile
A poza tym...mówisz sporo ciekawych rzeczy i chwała Ci za to.

@Quassar
Nie ma sensu przeliczać cen, bo każda z nich jest odzwierciedleniem wielu czynników, które są różne dla rożnych producentów...to reguła rynkowa, co wcale nie oznacza, że cena ma być najniższa.
Odnośnie KS i profilowania...na mój rozum to ma sens jedynie wtedy, kiedy poza wiedzą o tym, jakie klawisze są naciskane, jak często i gdzie są dłuższe odstępy czasowe, wiemy w jakiej to dzieje się kolejności...wtedy można próbować odtworzyć informację wpisywaną na klawiszach. Nie ma chyba dostępnej wiedzy, jak działa nowa funkcja w KS, ale wydaje się że podobnie jak ten projekt poniżej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czyli miesza kolejność i dodaje opóźnienia, a to narzuca przesyłanie dodatkowych informacji, jak tekst poprawnie skomponować "u celu". Nie wiem, czy jest narzędzie, które może sprawdzić czy to w ogóle działa...nie słyszałem o takich testach...ale też nie musiałem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez ichito - 25.10.2017, 08:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości