SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#13
(24.10.2017, 15:52)Elektron napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ps. Nie liczyłbym na dodawanie funkcjonalności nowych z tego co zdażyłem wymienić info.
Wszystkie inne akcje ogólne wymagają HIPS a co za tym idzie alertów to sie kloci z założeniem.
To ma być dodatkowa ochrona jako solidy "szyfrator"
(25.10.2017, 12:25)Elektron napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

z supportem/developmentem, nie znam planów biznesowych ale gołym okiem widać, ze chodzi o bezobsługowe działanie, każda dodatkowa ochrona jak zrzutów wymaga podjęcia decyzji a to już strefa premium.
Tutaj jedyny komunikat jaki można zobaczyć to ten o szyfrowaniu klawiszy (domyślnie jest włączone powiadomienie balon)
Może z żądaniem ochrony kamerki przesadziłem. Nie jest ona zresztą taka ważna - pozostaje darmowe i pewne rozwiązanie mechaniczne w postaci przyklejenia gustownej zaślepki (swoja drogą nie rozumiem dlaczego nie upowszechniło się montowanie w laptopach na stałe "zasuwki na kamerkę" na wzór ochrony wizjera w drzwiach). W przypadku funkcji anti screenlogger to jednak żądanie moim zdaniem uzasadnione. Co mi po szyfrowaniu klawiatury, jeśli jakiś screenlogger zrobi zrzut zapisanego tekstu i wyśle w świat. Niekoniecznie skuteczna ochrona w tym zakresie wymaga HIPSA i udzielania zgody dozwolonym programom. Zasadę można odwrócić: chcesz zrobić screena, to wyłączasz ochronę "disable anti-screenshot", a potem tę ochronę włączasz. Tak jest to rozwiązane np.w Riot Isolator i się sprawdza (nawiasem mówiąc szyfrowanie tekstu przez ten program nie działa dobrze, a ochronę kamerki uznaję za kulejącą - ponieważ polega ona na tym, że program blokuje innym dostęp do kamery ponieważ sam ją "zajmuje" i w ten sposób inne apki nie mają dostępu. Sprawdzane za pomocą SS Antitest 1.2 na Win 10 FC Update i Riot Isolator użytym bez instalacji. Z całym szacunkiem dla pana Shiffera wzbogacanie programu w kolejne funkcje, jak np. bezpieczne usuwanie plików trochę nie pasuje do tego programu. Właściwie te funkcje pasują do programów czyszczących i nie ma co ich dublować. To samo tyczy się funkcji unlocker, czy network). Nie można też zapomnieć, że programy antywirusowe też wprowadzają ochronę kamerki, czy przed kyloggerami, chociażby Kaspersky w wersji IS czy TS lub G Data Total Security za pomocą funkcji "Keylogger Protection". Także SS Silent, jeśli ma znaleźć nabywców, powinien dać coś więcej niż dobrego anti keyloggera. Dla mnie ochrona przed keyloggerami bez ochrony przed screenloggerami zawsze będzie ochroną niepełną.

(24.10.2017, 22:34)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Myślę że jak chodzi o samo szyfrowanie to w tym wypadku KeyScrambler będzie lepszym rozwiązaniem i dodatkowo oferuje licencje dożywotnią na 3 stanowiska.
Cennik:
SS Silent 3 stanowiska = 24€ (101zł)
KeyScrambler Premium = 44$ (158 zł)
Koszta za dożywotnią KS licencje zwracają się już po 2 roku (50 zł w kieszeni).
Moim zdaniem SS Silent bardziej należy porównywać do KeyScrambler Pro:
[Obrazek: 1GdYUXO.png][Obrazek: JSZ45JI.png]
Mimo to jednak trudno porównać koszty. Ile warta jest licencja lifetime, skoro po roku nie można liczyć na upgrade, czy update? Jeżeli update'y nie byłyby takie istotne, to dlaczego zamiast kupować SS Silent, nie miałbym korzystać z ostatniej wersji SpyShelter Free Anti-Keylogger?
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez zeno06 - 26.10.2017, 10:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości