Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click?
#1
Tak bardzo się przyzwyczaiłem do Kerivera 1-Click używając go przez lata na XP, Viście i Win7...tak bardzo nie interesowałem się, co obecnie jest na rynku, że teraz obudziłem się lekko zaniepokojony, że nie bardzo wiem, co zainstalować na Win 8.1 (64-bit)? Ostatnia wersja tego programu 3.01obsługuje co prawda Win8, ale na Win8.1 nie tworzy konsoli i pokazuje błędy podczas wstępnej konfiguracji.
Może macie jakieś propozycje na program do backupu systemu, który spełniałby te wymagania:
- kopie/migawki systemu w postaci skompresowanych plików
- przechowywanie kopii na dysku lokalnym
- instalowanie konsoli (jak w Keriver) na dysku lokalnym, co daje możliwość przywracania systemu bez dodatkowych napędów
- najlepiej jeśli niekoniecznie trzeba instalować ratunkowy CD/USB...nie korzystałem z tego i nie bardzo mi się chce w to bawić  Cool
I pytanie jeszcze na koniec...czy w przypadku takich programów ma znaczenie tzw. szybki start? Wydaje mi się, że tak, bo gdzieś mi się obił taki temat przy okazji Shadow Defendera, ale nie mam pewności.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co na Windows 8.1 zamiast Keriver 1-Click? - przez ichito - 28.10.2017, 16:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości